Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. hétben normális a menstruá...

38. hétben normális a menstruációs-féle görcs?

Figyelt kérdés

37+2-n vagyok. Ma egész nap, de szünetekkel enyhén görcsölt a hasam alja, néha még kényelmetlenebb volt az ülés tőle. Felfázva nem vagyok, fertőzésem sincsen. Vajon mit jelenthet?

Orvoshoz mikor kell menni?:/


2020. jan. 26. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jósló, de akár igazi fájás is lehet már. Mérd az időt, ha egy percig tart és 5 percenként v gyakrabban jelentkezik, akkor kórház. 😊
2020. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a szülés reggelén volt menstruáció szerű görcsöm. Jósló fájás is lehet.
2020. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Semmilyen időt nem tudok mérni, szinte folyamatosan görcsöl.

Nem nyugtattatok meg 😂😂

köszi a válaszokat, mások tapasztalatát is várom...

nemsokára lezuhanyozok és lepihenek, hátha elmúlik tőle

2020. jan. 26. 19:20
 4/9 A kérdező kommentje:
ja bocsi a kérdésben a szünetek azt jelentették, hogy mondjuk fél óránként nem fájt kb 10 percig, aztán megint
2020. jan. 26. 19:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Mostmár nyilallgat is lent... kezdek félni mert ma volt szülinapi buli, és mindenki ivott rajtam kívül, én meg így nem vezetnék be a kórházba... Nyugtassatok meg, hogy jósló... Mentőt erre még nem hívnék, nem tudom mikor kell... Jajj :D
2020. jan. 26. 19:59
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet, hogy most illeszkedik be? még fent van teljesen, lehet, hogy azt érzem?? ez megnyugtatna...
2020. jan. 26. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Nekem az egész terhesség alatt görcsölgetett a hasam, a végefelé is, ugyanígy ahogy írod, kb egyhuzamba. Mégis inditani kellett... :D

Zuhanyoztál? Elmúlt?

2020. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Azért figyeld, egy fájás kB 45 mp(tartott nálam) és ha visszatér újra és újra, akkor lehet beindult.
2020. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Zuhanyzás után nem, de aztán sokat pihentem, és kicsit jobb lett, jött cserébe a fejfájás... Jól aludtam, most keltem, most görcsölgetek de szerintem ebből hasmars lesz... Hát reméljük ez még nem az... :)

De tényleg nem tudtam mit számolni, nem ilyen hullámokban jött...

2020. jan. 27. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!