Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kezdtetek szules utan...

Mikor kezdtetek szules utan fogyokurazni, tornazni?

Figyelt kérdés
Kisbabam 5 hetes,sajnos 100%os tapszeres. Nagyon sok kg maradt rajtam. Csaszaros voltam. A hegem nem faj,viszont erom semmi,mert szules elott felidotol fekudnom kellett mehszaj nyilas miatt... Szabad mar valamit tornazgatni vagy eleg a seta?
2020. febr. 1. 14:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
Én kb 3 év múlva 🙂 amíg nem tudsz normálisan enni és aludni, nem fogsz fogyni.
2020. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi úgy 3 ev, hogy szultem és következő évben megint, szóval a kisebbtől számolva.
2020. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
3 ev? Ne mar..en mar nyarra le akarok fogyni.:)))
2020. febr. 1. 14:30
 4/34 anonim ***** válasza:
39%
Komolyan? 5 hetes kicsi mellett ez izgat? Még a külső varrat se gyógyult igazán nem hogy a belső
2020. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Ne hallgass az első döngő léptűre. A kalóriadeficit meglegyen, és óvatosan kezdhetsz mozogni. Nagy séták a babával, később akár jógázhatsz, vagy Béres Alexandrának a változz vissza! videója youtube-on is fent van. Az jól összeválogatott, szülés utáni torna.
2020. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Mire kezdtem volna újra terhes lettem...

Viszont nekem lement apránként 8 hónapra minden


Csak plusszal kezdtem, amiatt akartam fogyni

2020. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
En rajtam is volt 4 kg plusz es most maradt +12kg. Azert gaz,mert nincs kabat meg ruha ami ramjon,es erre a testre meg nem akarok vasarolni. Nyitott kabattal eleg gaz,mindenem passzos szuk fazon.
2020. febr. 1. 15:31
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 6 hetes kontrollon azt mondják minden oké, és nincsenek fájdalmaid sem akkor mehet a sok séta (fokozatosan növelve), és a kalóriaszámlálás. Bőven elég a fogyáshoz. Nem lesz gyors, de legalább lesz ideje visszahúzódni a bőrödnek. Annak semmi értelme, hogy keményen edzel és nyárra lefogysz 20 kilót, mert olyan löttyedt leszel, hogy hiába vagy vékony, egy rövidujjút sem lesz kedved felvenni.
2020. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Igyal sokat egyel kevesebbet es jol.

Setalj sokat a babaval/reggel delutan 30 perc.

Ennyi eleg jelenleg.

Nekem ez eleg volt h beinduljon a fogyas. 🙂 3 honaptol reggel konnyu torna. 6 honapos kortol visszalltam a regi edzeshez

De 1 ev volt mire ujra a regi lettem.

2020. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
53%

3 év? Ugyan már... első gyerekkel is lefogytam, most is. 4 hetes a fiam, tápszeres, ma kezdtem a diétàt.Mozogni 6 hétig nem ajánlott, szerintem én még egy darabig nem is fogok max.jóga vagy pilates mert érzékeny még a gátam.

Van aki jól akar kinézni attól hogy gyereke van es nem minden kisbaba problémás.

Rajtam még smink is van most... döbbenet 😄

2020. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!