Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 9. Héten még mindig van...

A 9. Héten még mindig van gyermekágyi folyásom és görcsöl is enyhén a hasam. Barnás-pirosas a folyás. Nektek meddig tartott?

Figyelt kérdés
6. Héten voltam kontrollon, volt bent rgy kis véres valami, eztán 2 hétig szedtem Ergam cseppet. 3 napja voltam ismét kontrollon, azt mondta a doktor hogy már nem lát semmi oda nem illőt, így nem kellet eü. Kaparás, de még lesz áttetsző folyásom. Ennek ellenére megint véres és mrgint görcsöl.. mensi nem lehet, mert vékony volt a nyálkahártyám és szoptatok is. Nektek is volt ilyen? Kicsit aggódok, nehogy kaparni kelljen.
2020. febr. 2. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza kéne menned dokihoz. Nekem 3 hétig tartott.
2020. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 khniki ***** válasza:
Nekem mindjárt a legelején kezdődött és azonnal fel is írtak hormonpótlást. 1 hét alatt elmúlt. Semmiképp sem jó, ha vérzel!
2020. febr. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!