Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Joslofájások kinek hogy...

Joslofájások kinek hogy indult a szülés? Első és tobbedik szülésnel

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél renszeresek lettek a fájások és egyre sűrűbben jöttek.Onnan tudtam h.nem jósló.A másodiknál elfolyt a magzatvíz.
2020. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első terhesség fiammal : éjjel 2 körül hasfájás,wc-re járkáltam mert olyan érzésem volt hogy kakilnom kell,mivel már több napja akkor nem sikerült! De 3-4 alkalommal is csak a hasfájás maradt. Lefeküdtem,volt hogy 2-10-15 percenként jött egy görcs,akkor már tudtam hogy elkezdődött. Reggel fél 7kor hívtam szülésznőm,javasolta a zuhanyt,hirtelen 5 perces fájások. Pakolás,indulás,fél 9kor kórházban vizsgálat 3 ujjnyi. 11:10kor született meg a fiam 3640 gr ,56 cm!


Második szülés kislányommal : első nst napján hazafele haskeményedés,otthon görcsök délután,estig nagyon gyenge rövid fájások,de mivel nem múltak és csak 36. Héten voltam bementünk a szülésznőmhöz. Nem erősödött,stagnált. Hajnal 5kor kezdett hirtelen erős lenni. Fél 8kor burokrepesztés,negyed 9kor bújt ki kislányom 2980 gr 52 cm, a 36.hétre

2020. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jóslónak hittem, de egyre erősödött és már máshogy fájt, fentről lefele sugárzott a combtőbe és egyre jobban.
2020. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szivargott a magzatviz. A doki szerint nem. Ezzel eljátszottunk vagy 2 napig. Közben fajasaim is lettek. De azok meg nem voltak elég erősek állítólag. Majd 5 percesek lettek. Nem tagultam. És a fajasaim állítólag nem voltak jók. Mert csak lent fajtak, fent nem. És az nst is cikk-cakkos volt és különben is. 48 óra nem rendes fajasok után (mármint a gép szerint nem rendes, szerintem majd beszartam) megszületett a kisfiam egy db tankönyvi nst görbe nélkül. És igen, már elsőre is a magzatviz volt, mint utóbb kiderült.
2020. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek vannak,jósló fájásai. Jósló fájásoknak hiszi valaki be megy a korházba,és vizsgálatkor kiderül,hogy rendes szüléses fájások
2020. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Délőtt elmentem az épp aktuálisan következő nst-re + dokival is találkozni, átbeszélni hogyan tovább. 39+2 voltam akkor. Az nst már mutatott fájásokat, én akkor ilyen keményedéseket kezdtem érezni. Azt hittem csak úgy helyezkedett épp a kisfiam. Dokinak komolyodott az arca, de még viccelődött. Megvizsgált, majd teljesen komoly arccal közölte, hogy tényleg beindultak a dolgok, elkezdett a méhszáj tágulni, valószínűleg még este hívom. Hajnalban csörögtem :) Délutántól "jóslófájások", amik éjjelre rendeződtek. Első szülés.
2020. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első szülésemnél nem voltak jóslók, folyamatosan fájt, nem volt rendszer, az egész hasam folyamatosan megállás nélkül fajt... Délben kezdődött 3ra értünk a kórházba és fél 6 ra született meg a kisfiam..


Második szülés: jósló :5-10 percenként keményedett a hasam szinte egész nap, este elmúlt. Menstruációs jellegű fájdalom volt, felhivtam a dokit aki azt mondta ha főzök hajat mosok stb akkor ez még nem az.. Másnap ugyis megyek NST-re akkor majd megvizsgál. Megvizsgált, 3.5 ujjnyira nyitva volt a mehszajam (mar korabban elkezdett kinyilni de azelőtt 1.5 ujjnyi volt) , úgyhogy már nem engedett haza mivel ha elfolyik a magzatvíz lehet be sem érek a kórházba (1 órára volt).., burkot repesztett, 1 és negyed órával később már meg is született a lányom :)

2020. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!