Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyakori és átlagos ha kismama,...

Gyakori és átlagos ha kismama, első és többedik gyereket gyorsan vagy, későn sok ora vajudás után szüli meg?

Figyelt kérdés
Gyakori és átlagos ha kismama, első és többedik gyereket gyorsan vagy, későn sok ora vajudás után szüli meg, vagy az is normális, ha a második vagy többedik baba sulytol, nemtől függetlenül megszületik szülőszobába érkezéstől számitva 30 percen-1-2-3-4-5-6-7 orán belül hamar?
2020. febr. 11. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvosom és a szülésznőm is, hogy a második gyorsabb, de fájdalmasabb lesz. Az elsővel 6 órát vajúdtam, a másodikkal 4 órát sem. Az elsőnél iszonyatosan megszenvedtem, a második gyors volt és nem éreztem olyan fájdalmasnak. Mindkettőnél gázt kaptam. Az első 4250 gramm és 55 cm, a második 4900 gramm és 56 cm-rel született természetes úton, indítás nélkül.
2020. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit össze-vissza a kérdésed. Hajlamtól is függ. Ha vakaki gyorsan tagul és nincs komplikáció, egyre gyorsabban szül meg. Persze ez nem jelenti azt, hogy a 10-nél mar csak köhög egyet és kint van. Az a legjobb, amukir 1-2ujjnyira kinyílik és akkir még nincs fajása. S mure beérnek, 3 ujjnyi és hamar megvan. Ha a víz megy el és nincs fájás, az már hosszabb.
2020. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Őszinte leszek , nem értem a kérdést akkora katyvasz.
2020. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, Versenyescsávók te vagy az?
2020. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te sem érted, mit kérdeztél...
2020. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!