Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A székesfehérvári Szent...

A székesfehérvári Szent György kórházban a látogatók bejöhetnek a kórterembe vagy nem?

Figyelt kérdés

Mindkét verziót hallottam már. Nekem valószínűleg nem lesz választott orvosom, ha minden jól megy, így szinte biztos, hogy 4 ágyasban leszek, bár ez még egy 2 ágyasnál is probléma lehet. Szóval, most akkor bejöhetnek a szobába a látogatók, vagy nem? Én nagyon örülnék, ha nem jöhetnének be, ugyanakkor többektől hallottam, hogy igenis bemehetnek az egész látogatási idő alatt. Én ettől már most idegenkedek. Tudna valaki közvetlen tapasztalattal szolgálni?

Előre is köszönöm.



2020. febr. 12. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mehetnek be a látogatók a szobába a kicsit nem viheted ki a szobából az ajtóba nézhetik meg. 2018 augusztusban szültem ott
2020. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan az egész országban látogatási tilalmat rendeltek el influenza miatt. Valószínűleg legalább 1 hónapig, ha mostanában szülsz, akkor biztosan senki nem mehet be.
2020. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem mostanában :/ még csak az első trimeszterben vagyok, semmi miatt nem idegeskedek, ez az egyetlen téma, ami nem hagy nyugodni.

Első, köszönöm szépen, kicsit megnyugtattál, de amúgy az lesz a legjobb, ha felhívom őket és megkérdem a protokollt.

Ettől függően a tapasztalatok továbbra is nagyon érdekelnek.

2020. febr. 12. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Két éve is ott szültem és a héten/jövő héten is ott fogok. Így mindkétszer látogatási tilalom alatt (szerencsére), de úgy tudom a szoba ajtajában lehet megmutatni a babát, ki-bejönni nem lehet. De ki tudja mennyire tartják be. Most újítják fel az egész szülészetet, azt hallottam jelenleg csak 4-5 ágyas gyermekágyas szobák vannak és a szülőszobák jelenleg át vannak rakva a gyermekágyas szobák folyosójára. Biztos kaotikus most minden, de mire Te szülsz már újra rendben lesz minden és fel is lesz újítva :) Bár nekem 2 éve sem volt semmi gondom a körülményekkel.
2020. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, jó egészséget nektek!!!
2020. febr. 12. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 2010, 2011, 2014-ben szültem ott, látogatók nem jöhettek be a kórterembe, csak az ajtóig lehetett tolni a babát. Nagyon szigorúan vették, ezen tuti nem változtattak.
2020. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, nagyon megkönnyebbültem.

Telefonban is ezt mondták.

Egy privát üzenetben közben valaki megírta, hogy amikor ő bent feküdt, akkor olyan volt csak, hogy amikor senki nem szoptatott vagy ilyesmi, akkor egy-egy családtag bement a szobába letenni a csomagot, amit hozott. Hát, ezt végül is ki lehet bírni, de mondjuk ennek sem örülök annyira. Nyilván a nővérek sem tudnak mindig résen lenni.

Köszönöm nektek a válaszokat!

2020. febr. 13. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!