Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ez mar az?

Szerintetek ez mar az?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok kemenyedik a hasam es gorcsolok. De nincs benne rendszeresseg hol 10 perc hol 5 perc es tovabb tart mint 1 perc


Elso babamat varom



2020. febr. 13. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Merd az idot! Zuhanyozz le meleg vizzel. Ha rendszeres lesz es nem mulik akkor az:)
2020. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
zuhanyozz le. ha nem múlik akkor AZ.
2020. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, zuhanyozz le, ha nem múlik és lesz benne rendszer akkor kezdődik. Kitartás!
2020. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Amíg tudsz internetezni, addig nem az, vagy még nagyon az elején vagy. Kb.5 percenként jelentkezô összehúzódásoknál már támaszkodnod kell fájások alatt. 2 fájás között még tudsz tenni-venni. Ilyenkor érdemes elindulni a kórházba, vagy hívni a bábát. Ilyenkor még észnél vagy, képes vagy értelmes kommunikációra. Mire 3 percesekre sûrûsödnek a fájások, elementáris erôvel jönnek az összehúzódások, nagyon fáj, de még elviselhetô. Fájás közben nem tudsz megmozdulni, se értelmesen beszélni. 2 fájás között levegôhöz jutsz, és már jön is a következô. 2 perces fájások környékén elveszíted a kapcsolatot a külvilággal. Abszolút képtelen leszel kommunikálni, azt is csak homályos, távoli zajnak érzed, amit hozzád beszélnek. Válaszolni abszolút nem tudsz, nincs már levegôd hozzá. Elképzelhetetlenül fáj. Innen nem tudom tovább, mert ezen a ponton mind a két szülésem megállt. De a lényeg, hogy amíg látod a betűket, meg egyáltalán tudod, hol a telefonod, addig nyugodtan pihenj otthon.
2020. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem volt aztan mar semmi elmult
2020. febr. 14. 08:22
 6/10 A kérdező kommentje:

Most ahogy voltam pisilni eszrevettem a bugximban ilyen barnas valadek szeruseget

Ez mi lehet?

2020. febr. 14. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Miujsag kérdező?
2020. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugyanugy faj a hasam hol 5 perc hol 8 percenkent szerintem bemegyek a korhazba
2020. febr. 15. 08:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap szultem meg
2020. febr. 17. 03:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😊
2020. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!