Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van különbség a sima császár...

Van különbség a sima császár és a farfekvés / harántfekvés miatti császár között? Ugyanott ugyanakkorát vágnak?

Figyelt kérdés
Vagy nagyobb hegre kell készülni? Veszélyesebb így mint a fejvégű császárnál?
2020. febr. 15. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanúgy zajlik a műtét. Te kérdeztél erről korábban is?
2020. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na most direkt neked mértem le egy perce. 15 centi a heg, és kb csak a közepe fele látható, szemmel észrevehető. Alig látszik. Ezen a vágáson harántfekvésű ikreket szedtek ki, az egyik jobb alulról, a másikat bal felülről. Ahhoz képest ez a heg semmi. :D
2020. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az tényleg nem vészes köszi:) és a bikinivonal alatt vágnak ilyenkor is?


1-es, nekem fordult a 32. héten harántba, csak emiatt kérdeztem.

2020. febr. 15. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül!

Nekem a fiam haránfekvéses volt,igy előre szólt a doki hogy ha nem tudják a rendes vágás felé kivenni akkor függőlegesen is lesz egy vágás.

És lett is!

Ma már 8 éves,a heg a köldökömnél látható jobban,ott fehérebb. Főleg mikor lebarnulok látszik.

Büszke vagyok ra,mellé van tetoválva a neve és szül.dátuma.

2020. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Kötényhasam lett, terhesség végénél meg extra nagy hasam(ikrek+toxémia, ergó 20kilónyi víz) szóval megmondom neked őszintén hogy én már azt sem tudom hol a bikinivonalam eredetileg😂🤷🏼‍♀️
2020. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem harántfekvéses volt, jóval nagyobb a vágásom mint a nem harántos barátnőmnek.
2020. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És nekem is mondták , hogy lehet függőlegesen is lesz egy vágás, de végül csak ez az egy sima lett.
2020. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Farosról tudok nyilatkozni, 13 cm vágásom van, bont bikinivonalban. Másodiknál sima fejvégű császár volt, ugyanott, ugyanakkora heg lett.
2020. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Harántfekvésű baba plusz mellsô falon tapadó lepény semmi komplikacio nem volt 10 honapja volt a csaszarom 12 cm a heg de mar alig latszik
2020. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!