Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti is elhanyagoltátok a...

Ti is elhanyagoltátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Szülés után illetve terhesség alatt teljesen elhanyagolt a barátnöm. (Se közeledés sem pedig szex nem volt azóta)


A baba 10 hónapos most és még most sem kívánja a szexet.


Volt valaki hasonló helyzetben? Helyre fog ez jönni?


Mit kell tenni?



Párbeszéd stb nem hat rá, csőlátású anya lett más nem érdekli.


2020. febr. 15. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Terhesseg alatt tiltott volt a szex és az orgazmus is.

Terhesseg utan az első 3 hónap volt nehéz.

Amugy nem, nem hanyagolom el a páromat, nem vagyok beleb,uz,ulva a gyerekeimbe, tudom, hogy nem csak anya, hanem feleseg és nő is vagyok igényekkel.

2020. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

A feleségemmel a szülés után 6. héten összebújtunk és amint lehetett ment mozogni is, hogy visszanyerje a régi alakját. Teljesen nem sikerült, de nagy eredményeket ért el. Nagyon korán elmentünk közösen vacsorázni is étterembe. Nem, nem hanyagolt el.


Jelezd neki egyre erőteljesebben és hangosabban. Fejezd ki a nem tetszésedet. Utána otthagynám, de a gyerekkel mindenféleképpen tartanám a kapcsolatot.

2020. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire nem. Az első 3 hónapban nagyon sírós volt a babánk és napi fél óránál többet senki nem tudott aludni, de utána helyreállt a rutin. Nyilván ez a 3 hónap nem volt jó hatással senkire és a kapcsolatra se, de azért átlendültünk rajta. Beszélj vele őszintén, hogy mi bánt.
2020. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Én nem hanyagolom el, 4 hete szültem, így velem még nagyon nem lehet mit kezdeni odalent, de a férjemről "gondoskodom" már az első naptól, ahogy haza jöttünk a kórházból. A terhességem alatt is szexeltünk az utolsó hétig. Én is kívánom a férjemet, hála Istennek ő is engem, pedig végignézte a szülést is. De ha éppen nem is annyira kívánom, akkor sem utasítom vissza, és akkor is van hogy kezdeményezek. Közben úgyis megjön az étvágy. Mondjuk tény, hogy nagyon édes kis gyerekünk van, nem csinált ki engem sem az elmúlt egy hónapban, nem nagyon hallani a hangját, szóval marad energiám és idegrendszerem mellette összebújni is. De azért szerintem ez elsősorban elhatározás kérdése, hogy oké hogy van egy kislányom, akiért az életemet adnám, de a férjemért is, és a férjem mellett köteleztem el magam egy életre, vele akarom leélni az egész életemet. A gyerekeink előbb-utóbb kirepülnek otthonról. A férjemet nem szeretném, hogy kirepüljön. És egészséges felnőttet is csak egy apa és egy anya tud nevelni a gyerekből, a gyerekeimnek és nekem is szükségem van egy boldog, kiegyensúlyozott férfira a családban. Persze tényleg van, amikor hullafáradt az ember lánya, és szükség van a férfiak türelmére és empátiájára is irányunkba. De mindent meg lehet beszélni, és mindannyiunk jól felfogott érdeke, hogy mindenkinek be legyenek töltve a szükségei a családban.
2020. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

5ös a ló másik oldala... Szülés után 3 nappal nem az volt az első, hogy kielégítsem a férjem.

Kivártuk a 6 hetet, nem csak én de a férjem is. Onnantól összebújtunk. Tény, hogy megváltoztak a körülmények és nem úgy volt mint azelőtt.

Nálunk a szex kölcsönös, nincs olyan, hogy "lerendezem" a párom. Nem is igényli és úgy jó neki, ha nekem is.

2020. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Én sem lerendeztem, hanem kívántam őt.
2020. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, nekem ez nem okoz gondot, hogy néha van olyan, hogy csak én adok. Most ez egy ilyen élethelyzet éppen. Átmeneti. Persze ő is simogat, szeretget közben, nem csak végig nézi. Most ebbe ennyi fér bele, de engem kielégít ez is, én valahogy élvezem. Most nem azt mondom h én hú de különleges vagyok. Különbözünk. Ti megvártátok a 6 hetet. Ti így beszéltétek meg, ennyi, nektek úgy volt jó. Nekünk meg így. 5ös voltam.
2020. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Nekem emelt a libidómon a terhesség és a szülés is, szóval nem, nagyon nem hanyagoltam el. Alig bírtuk a 6 hetet is kivárni, simogatással nem is vártunk.


Sosem fogom megérteni az ilyen nőket.

2020. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Arra nem gondolsz hogy mondjuk segítségre van szüksége? Értem, a szexhiany probléma, de esetleg egy traumatikus szülés gatolhatja a libidót. Vagy a folyamatos bezartsag érzés is vezethet ilyen viselkedeshez. Esetleg szülés utáni depresszió..

Mondjuk le kellene ülni vele beszélni. Hétvégente a gyereket rabizni valakire, és elmenni egyet ebédelni, sétálni, stb.

Maradj otthon a gyerekkel, őt pedig fizesd be egy kis szepitkezesre. Fodrász, kozmetikus ilyesmi.

Próbáld kirobbantani a gyerek mellől

Minden nap bokolj neki valamit. Dicserd meg a haját, szemét, alakját, illatát akármit..

Illetve elkuldeni pszichológushoz, ha a kettesben töltött minőségi idő és a fent felsoroltak nem segítenek.

2020. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy igen, a 10es mindent leírt.
2020. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!