Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császaros seb fáj hazafelé...

Császaros seb fáj hazafelé nadrágtól, biztonsági övtől?

Figyelt kérdés
Mennyire van lent a seb, a nadrág vonala, illetve a biztonsági öv nagyon rossz neki? Érdemes hazafelé is használni az övterelőt? Ki meddig használta még?
2020. febr. 16. 04:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még elég sokáig érdemes használni az övterelőt. A bugyi vonalán vagy inkább az alatt van az én sebem. Az első hetekben ugyanazokat a terhesnadrágokat hordtam, mint előtte.
2020. febr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Császár után nem maga a seb fáj különösebben, hanem az egész has. Legalábbis nekem mindkétszer így volt, nem koncentrálódott a fájdalom kimondottan a sebre.

Övterelőt nem használtam már.

Farmert én nem igazán tudtam elképzelni akkor, mert nagyon nyomott volna, magasabb derekú leggings volt rajtam hosszú felsővel, az nem bántotta a sebet. A hegem amúgy pont bugyivonalban van.

2020. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kissebik terhesnacim pont jo volt,amit félidős korig hordtam.
2020. febr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bugyi bántotta, pont ott volt a teteje, ahol a seb. Úgyhogy picit magasabbra ero bugyikat szereztem be, az kényelmes volt. Az öv nem bántotta, én harisnyaban egybe ruhában mentem haza. Amúgy is inkább azt hordok, plusz féltem, hogy a nadrag bántani fogja a sebet.
2020. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg, ahogy a 4-es írja, a hosszú bugyi aranyat ér! En is rendeltem ilyen majdnem mell alá érő bugyikat, a bonprixnel van sima fekete (eskü nem reklám :D), annak nincs annyira mammer érzete. Másfél hónapig azokat hordtam, utána már nem zavart a sima bugyi.

2-es voltam

2020. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fájt hazafelé, az öv nem bántotta, és magasabb derekú melegítőnadrág volt rajtam, laza volt nem szorított. Viszont amikor szálltam be az autóba teljesen megfeledkeztem a sebemről, simán beültem ahogy egyébként, na ott felszisszentem eléggé megfájdult.
2020. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a magas derekú bugyi és cicanadrag volt jó. Az egész hasam fájt, inkább az volt kellemetlen mikor kátyúba mentünk.
2020. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam fájt, nem a bőrseb; az volt a legkisebb gondom. Hazafelé hátul ültem a picivel. Bekötöttem magam, de eltartottam az övet a hasamtól egész úton, mert nyomásra még érzékeny volt. Amit viszont nem tudtam elkerülni: minden kátyút, egyenetlenséget, nagyobb fékezést a hasamban éreztem. De kibírható volt minden, és boldogan vittük haza a kislányunkat. Én nem használtam övterelőt szülés után már, és kismama bugyikat/ nadrágokat sem, csak császár utáni haskötőt, amivel sokkal könnyebb, és fájdalom mentesebb volt a mozgás. Az a titka, hogy még fekve kell feltenni (háton fekve), mielőtt felülnél. Akkor fogja tartani, nem pedig csak leszorítani a hasadat. Ezt még a kórházban mondta nekem a szülésznő. Igaza is lett. Kipróbáltam mindkét módon, és ég, és föld volt a különbség.
2020. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eleinte nem használtam bugyit,mert nagyon oda sikerült a heg,ahova a bugyi lenne. Vettem Tena lady pantset. Nagyon jó volt ☺️ Az övet én hazafelé is is ugy kötöttem be hogy a hasamon volt a kezem,mert nyomott nagyon.
2020. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!