Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mikor...

Császármetszés után mikor kiszedték a varratot/kapcsokat (nekem csak utóbbi volt) mikor vettétek le a tapaszt?

Figyelt kérdés
Másik kérdés : mikor lehet úgy zuhanyozni, hogy víz is érje a sebet? Konkrét semmit nem mondtak :( még mindig cicamosdós fázisban vagyok, múlt hét pénteken császároztak, szerdán szedték ki a kapcsokat.
2020. febr. 16. 05:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem 10 nap után szedtek varratot és utánaérhette viz a sebet
2020. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igaz nekem mind a 2 alkalommal felszívódó varatom volt. elsőnél 1 hétig kellett napi szinten kezelni a heget és cserélni a tapaszt. a másodiknál ahogy haza jöttem másnap le is vehettem a tapaszt és rá 1 hétre lehetett zuhanyozni. ( 6 hónapja volt a 2 császárom)
2020. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem most volt 4hete. Varratszedés után leragasztotta, azt mondta 3napig legyen rajta, utána érheti víz meg minden. De nagyon le volt ragasztva nem tepkedtem 1 hetet tuti rajta volt mire leszedettem a férjemmel de akkor sem volt kellemes.
2020. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerdai napon volt a császár, következő hét csütörtökön kellett mennem varratszedésre. Addig rajta volt a tapasz, amit a műtétkor rátettek. Én utána már nem kaptam rá "ragasztást", annyit mondott az orvosom hogy ne sokáig áztassam azért és törölközésnél óvatosan.
2020. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felszivodo volt

1 hetig max letorles a kotes cserenel

Utana volt egy kontroll

Utana zuhanyozhattam rendesen

Majd 4 hetesen kontroll

Es 8 hetesen kontroll

2020. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél 3 nap után kiszedték a varratokat. Fújt rá a dokim egy sprayt és azzal már tudtam is zuhanyozni mert vízhatlanná tette. A másodiknál felszivódó volt az összes varrat, de ott is lefújták, akkor is tudtam zuhanyozni a 3. nap után.
2020. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!