Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti bevàllalnátok egy faros...

Ti bevàllalnátok egy faros szülést? Aki így szült rendben lezajlott?

Figyelt kérdés

Medencevégű a babám fekvése, és van rá esély, hogy az is marad sajnos. Mivel nem az első szülésem lesz, és az első természetes úton jött a világra, ezért ha adottak lesznek a feltételek, akkor megszülhetem őt is spontán.

Rengeteget olvasgattam a témában,de finoman szólva se lettem meggyőzve. Nagyon félek tőle. Egyre jobban. Nem tudom bevállajam-e. Komolyan azon gondolkodok, hogy inkább megbeszélem az orvossal a császárt, ebben az esetben nem hiszem hogy nemet mondana. A műtéttől is rettegek, elkerülném ha lehet, de nagyon féltem a babámat egy faros szüléstől és annak kockázataitól . Kisfiú egyébként.


2020. febr. 17. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Az orvos miért nem fordítja meg? Van valami akadálya?
2020. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez fel se merült mint opció. Baromi veszélyes, nem is engedném, max közvetlen a szülés előtt, de akkor se biztos.
2020. febr. 17. 11:34
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Az első babám volt faros, nyilván ott fel sem merült a szülés lehetősége. Többediknél, hát, nem tudom... én is félnék, ráadásul írod, hogy kisfiú, ott úgy tudom, a herék miatt problémásabb a dolog. Szerintem inkább a nem felé billenne a mérleg, bármennyire is volt már természetes szülés. Elvileg nem nagy az esélye, hogy baj legyen, de ha mégis bekövetkezik, akkor az kva nagy baj. Szóval inkább engem vágjanak fel. Meg ha ellenérzésed is van, akkor talán tényleg jobb döntés a császár, minthogy a szülésnél se tudj odafigyelni, mert rettegsz, hogy baj lesz.
2020. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Én biztos nem! Nagyon veszélyes! Beszorulhat, szét szakadnék oda lent, aztán mehetne a sürgősségi császár. Inkább legyen előre megbeszélve egy csaszár.
2020. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha az orvos úgy ítéli, hogy mehet, akkor vállalnám.


/ egy doki sem vállal felesleges kockázatot/

2020. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem lesz fogadott orvosom. Ahol szülök ott nem lehet orvost fogadni szülésre sajnos, nem vállalja egyik se,(max a programcsászárt) csak szülésznőt. Szóval még ez is nehezíti a döntést. Szóval nagy valószínűséggel nem lesz ott az akihez terhesgondozásra járok privát. Vele 2 hét múlva találkozom, majd megkérdezem mit gondol erről.
2020. febr. 17. 14:56
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nálam is aktuális ez a kérdés. Holnap lépek a 38. hétbe, megyek uh-ra (csak szülésznőm van) és megbeszéljük a császár időpontját. A szülésznő szerint ha olyan az orvos lehet, hogy majd rá akar beszélni a faros szülésre mivel ez a 3. terhességem. Nem fogok beleegyezni! Félek a császártól de azt választom ha nem fordul be.
2020. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy kérdező? Nekem is faros, 36 hetes vagyok. Jövő7en megyek a dokihoz, ha akkor is faros, megbeszeljük a részleteket. Én az Imrében szülök, ott ugye a legkevesebb a császár. Még a faros szülést is támogatják, bár orvos-függő is. Mivel nekem magas a vérnyomásom, eselyes, hogy így nem is akarna rábeszelni. Többedik baba ugyan, ja és fiú! Ha igy marad, előbb be is fektet.
2020. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Ja es ugyanitt egy bnőm szülte 3. gyerekét farosan, fiút. Nem lett semmi bajuk, dehat ezt utolag tudja csak mondani az ember..3700 g volt.
2020. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mik a hírek?
2020. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!