Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsai kórház szülészete...

Kistarcsai kórház szülészete tényleg olyan borzalmas állapotú, van jó vagy rossz tapasztalatotok róla?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy nagyon szépen fel lett újítva és kulturált a szülészet. A kistarcsai kórház facebook oldalán viszont valaki nagyon szidta a szülészeten uralkodó állapotokat. Van bármi tapasztalat, jó vagy rossz a körülményekről, szülészeten dolgozókról?? Én szívesen szülnék itt mert a képek alapján szépen fel lett újítva.

2020. febr. 17. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol vannak morgós, bal lábbal kelt dolgozók. Mindig lesznek kismamák, akiknek semmi sem elég jó, dolgoznak a hormonok, észre se veszik és egymás agyát húzzák fel. Közkórháztól jobb nem várni semmit és akkor nem csalódsz. 5 éve Kistarcsán szültem, felújítás előtt és idén is ott fogok, felújítás után. Voltak rossz emlékek, de többnyire pozitív volt a benyomásom a kórházról.

2 éve Hatvanban szültem, és még a gondolatától is rosszul vagyok, hogy újra oda kerüljek. Az egész szintnek 2 db zuhanyzó 2 db wc-vel, 68%-os császár arány, tájékoztatás teljes hiánya, bármilyen udvariasan kéred...

2020. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Privát szobában jó. A nem privát szobáknál nincs wc csak a folyosón.
2020. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2012ben és 2018ban szültem ott.

Rendes dokik,rendes csecsemősök..de ugye mindenkinek lehet rossz napja,ki lehet fogni azt az 1 illetőt.

Egyébként első alkalommal egy ágyasba kerültem mert tele volt az osztály,saját fürdő,mosogató,hűtő,tv,mikro,nem állítható ágy.

Másodjára szintén teltház,két ágyasba kerültem. Két szobához egy fürdő és wc. Külön hűtő és mikro. Nem állítható ágy.

Klíma mindkét féle szobában volt.

6 ágyasból összebarátkoztam egy anyukával,ott állítható ágyak voltak,egy hűtő szobánként,csap is volt bent.

Fürdő wc a folyosón,2019ben felújították ha jól tudom már azt is,nem biztos.

2018ban az biztos hogy a külső wc kész lett,bár tisztaságra maradt a régi.

Szülészeti részleg:

Több szépen felújított szülőszoba. Mindben van kád,bordásfal,labda,rádió. Az első legnagyobban pedig szülőszék is (fiam ott született). Mivek több visszatartásom volt ,doki nélkül így sok dokival találkoztam,egy volt akit ellenszenvesnek véltem,mindenki más 10pontos! Ha van idő az aranyóra duplán is járhat 😊

Vizsgálatokra megkérdezték mennék e,hallásvizsgálatra külön kérték. Fürdésnél ott lehettem,amikor betoltam kérdeztem maradhatok e,örömmel fogadtak. Talán a látogatók nemtörődömsége volt az ami "fájt"! Minden értelemben. Csapatostól ültek az étkezőben,kint a lifteknél is szétpakolva 6-10 ülésen,padokat elfoglalva. Én volt hogy állni kényszerültem hogy a férjem láthassa a lányát,senki még csak fel sem rezzent hogy alkarral támaszkodtam a babatolókocsiba. Emiatt volt hogy csak pár percet lehetett velünk a férjem 😞

De !!!!

Összességében tökéletesen megfelelt. Ha lesz 3. Szülésem az is itt lesz.

Szóval én ajánlom.

2020. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2012-ben és 2019-ben szültem ott. Én mindkétszer maximálisan meg voltam elégedve.

2012-ben nem volt se orvosom se szülésznőm, de ezt egyáltalán nem "érzékeltették". Akkor 2 ágyas szobába kerültem, 3 napig egyedül voltam.


Tavaly volt orvosom, szülésznőm nem. Indított szülés volt (végül a műtőben kötöttünk ki), az ügyeletes szülésznő is nagyon aranyos volt. Sőt, akikkel azalatt a 3 nap alatt találkoztam, mindenki előtt le a kalappal. Egy csecsemős nővérke többször is segített a szopizásban, és pont ő hozta be a babát a császáros őrzőbe nekem először. Akkor is ott volt velem, beszélgettünk, segített cicire tenni a kislányomat.

Tavaly egyágyasban voltam, a körülményekhez képest "jól éreztem magam" ott. De sajnos pont így az influenza járvány idején szültem, így hiába az egyágyas szoba, senki nem jöhetett be hozzám. Bár nem is azért kértem hogy oda kerüljek. Csak néha elkélt volna a segítség, ha a párom vagy anyukám bent lehetett volna velem.


Úgy tudom a felújítás után már a 4 ágyas kórtermekben is alakítottak ki fürdőszobákat, így nem egy közös van a folyosón összvissz.


Összességében nekem nagyon pozitív emlékként maradtak meg a bent töltött napok, mindkétszer.

2020. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Nagyon szépen köszönöm a bátorító tapasztalatokat. Őszintén örülök, hogy akkor nem indokolt egyesek elégedetlensége a szülészeti osztállyal. Én szívesen szülnék ott, ha tényleg igaz az a sok jó amit olvastam összességében a szülészeti osztály felkészültségéről és állapotáról. Ha még vannak tapasztalatok szívesen fogadom.
2020. febr. 20. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!