Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki sokáig...

Van itt olyan, aki sokáig vérezgetett szülés után? Én a 11. hétben vagyok. El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Voltam már 3-szor orvosnál, minden szépen kitisztult. Azt mondta az orvos, hogy nem kell eü. küret. De megint elkezdtem kicsit görcsölni és pecsételni, igaz már egyre kevesebb, 1-2 csepp van egy nap és van olyan is, hogy nincs semmi... múlt héten még több volt. De nagyon el vagyok keseredve. Szoptatok is. Mit csináljak? Ti mit csinálnátok? :(
2020. febr. 18. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj el egy másik dokihoz nézesd meg magad. 11. hétnél kell már küret.

De az is lehet már mensi. Folyamatosan 11 hétig vérzel vagy volt benne 1,2 hét szünet?

2020. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt szünet. Nem mensi, az szerintem nem 1-2 csepp lenne egy nap... illetve múlthét hétfőn voltam orvosnál, akkor azt mondta hogy el van vékonyodva a nyálkahártyám, így nem tudja megsaccolni, mikor fog megjönni.
2020. febr. 18. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
És mit mondott, mi vérzik? Kiürült rendesen mehed? Nincs rajta seb? Görcsölsz is? Lázad nincs?
2020. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor már nem véreztem 5 napja, azt mondta hogy lehet még ürült egy kis nyák. Akkor kb. 1 tisztasági telt meg vérrel. Azt mondta hogy szépen kitisztultam és nincs szükség eü. küretre, minden rendben. Lázam nincs, nem görcsöl a hasam, csak néha érzem mintha összehúzódna egy kicsit, de nem mondanám görcsnek, csak érzem hogy van. Vér most jóval kevesebb van mint 2 hete volt. 1-2 csepp volt csütörtökön és pénteken, majd vasárnap és ma megint volt egy kicsi.
2020. febr. 18. 13:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tenni, hogy voltam a 6. héten, akkor látott bent egy kis valamit, amire Ergam cseppet adott, majd voltam a 8. héten, akkor már csak tiszta folyadék volt. Aztán a 10. héten is voltam, amikor már folyadékot sem látott. Tehát tutira átnézett rendesen UH-val és úgy mondta hogy akkor nem kell a küret.
2020. febr. 18. 13:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy szoptatás mellett normális hogy pecsételő vérzés van, lehet tényleg mensi akar lenni, mert a baba is mostanában sokkal kevesebbet eszik es csomót tekereg szopi alatt..
2020. febr. 18. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is kaptam egram cseppet de nekem nem segített, küret se kellett csak méh öblítés, az mondjuk 3x egymás után.

Én a 14. hétig vereztem, szörnyű volt, megértelek.


Ha nem fáj oldalra fekvéskor és nem görcsöl akkor várj egy hetet mondjuk, aztán menj vissza az orvosodhoz. Addig c vitamin, e vitamin és magnézium!

2020. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked miért kellett az öblítés? miért véreztél, kiderült? Látott valamit még az ultrahangon?
2020. febr. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!