Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is mondott csúnya dolgokat...

Más is mondott csúnya dolgokat a szülőszobán kínjában?

Figyelt kérdés
En olyanokat mondtam hogy nem akarom ezt meg hogy barcsak vissza lehetne forditani ezt az egeszet meg hogy inkabb csaszarozzanak meg (pedig nagyon ockokdtam tole es nem akartam valojaban) de kinomba fajdalmamba ilyenek jottek ki belolem meg orditottam neha. Visszagondolva tok rosszul erzem magam miatta hogy olyat mondtam nem is akartam a gyerekem. Kozbe akartam nagyon is. Mas is volt igy?
2020. febr. 18. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Én egyiknél sem, de a negyedik szülésemnél a mellettem lévő szülőszobában torka szakadtából üvöltött egy csaj, hogy ő el akar válni és soha többé nem szexel senkivel. 😄 Szóval szerintem nem annyira egyedi ez. 😊
2020. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Én azt mondtam, hogy meggondoltam magam, és menjünk haza :D Mindenki röhögött, doki, szülésznő :D

Meg azt hajtogattam, hogy meghalok, szétszakadok, fáj a seggem :D Meg kb 5 percenként kérdeztem, hogy mikor lesz már vége, sok van-e még hátra. Mindezt a kitolás alatt, ami 1,5 óra volt. Vajúdás alatt eszembe se jutottak ilyenek még

2020. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Olyat énis mondtam a férjemnek, hogy hívja a dokit és inkább császározzon meg, de már kinn volt a baba feje.


Én nem emlékszem, de a férjem szerint olyat is mondtam, hogy mégsem akarom megszülni, meg hogy az övé ehhez képest lófütty 😂😂😂


Az utolsó nyomás előtt még azt ordítottam, hogy én még erre nem készültem fel, erre felsírt a lányom, a doki meg megkérdeztem, hogy akkor vissza tegyem? 😂😂😂😂😂

2020. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen, olyanokat kiabáltam állítólag a férjemnek, hogy soha többé nem szülök, soha többé, megértetted? :)))
2020. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt hajtogattam a páromnak,hogy ugye nem lesz több gyerekunk?!De ezt vagy 100x😅😅Szegény nem győzte mondani h.neeeem lesz.Azota csak van,de ő császáros lett.Én is óckodtam mindig a császártól,de felüdülés az epidurál.
2020. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Én a férjemet szidtam, hogy ez az ő lelkén szárad. Sosem fogja bedugni mégegyszer és meg ne szólaljon,mert megbánja. Erre azt mondta, hogy jó kincsem,erre megkérdeztem ,hogy mégis mi a fene a jó? Meg azt mondtam, hogy soha többé nem szülök 2. gyereket. Most várom a másodikat 🤷😊 sajnos az első sürgősségi császár lett 30 óra vajúdás után talán érthető volt, hogy miért voltam ilyen agresszív.
2020. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Én azt mondtam, hogy bsza meg b*sza meg b*ssza meg. Nem vagyok rá büszke, de ez van.
2020. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Én vajúdás közben mondtam a férjemnek, hogy ezaz ő hibája. Szülés közben meg könyörögtem, hogy szedjék ki belőlem. Viszont emlékeim szerint nem káromkodtam.
2020. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Mikor 3 perces fajasokkal bementunk a kórházba a parkolóban össze futottunk az orvossal, mondta, hogy na akkor menjünk szuljunk. Én vissza ültem a kocsiba, hogy erre nem készültem fel...
2020. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de vicces



Vajúdás alatt

1 volt:

“Nah, most szokták azt mondani, asszem, hogy nem szülök többet”:;


2h kitolás közben

1 kínos:

Gátmetszésnél jöttek az ollóval..

Én meg

“Ne-ne-ne..ne-ne”

És hátráltam fel az ágyon


Utolsó nyomás előtt:

“Jöhetne már a fájás, mert szét szakadok”

2020. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!