Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Kenézy Gyula Kórházb...

Debreceni Kenézy Gyula Kórházban szült valaki mostanában? Vagy fog e szülni?

Figyelt kérdés
Sehol semmilyen infót nem találok a Kenezy szülészteről, elsősorban az érdekelne ,hogy ott is van e magánszoba ami fizetős illetve ,hogy apuka bent aludhat e ? Sajnos orvost kell vtanunk és ha már így alakult akkor az orvos váltásnál az is szempont ,hogy hol lehet nála szülni. A Kenézy kórház szimpatikusabb ,mint a Klinika , de nem tudom ,hogy ott is van e lehetőség a fizetős magánszobára.
2020. febr. 18. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem ott szültem, de úgy tudom van 1 ágyas szoba, ami 15 e ft/éjszaka, de csak anyának és babának, apukának nem. Én ha választhatnék inkább a Klinikára mennék szülni, nekem szimpatikusabb, több ismerősöm szült már ott, mind pozitív véleménnyel voltak róla.
2020. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én mostanában nagyon sok rosszat hallottam a klinikáról :(
2020. febr. 19. 00:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi rosszat hallottál a Klinikáról? Én ott szültem 8 éve,már akkor is volt aki lehordta mindennek hogy bunkók a csecsemősök meg stb, erre én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, nagyon rendesek voltak és segítőkészek ja és nem volt fogadott dokim.

A Kenézybe 10 éve szültem, na ott megkértem a csecsemőst hogy mutassa meg hogy tegyem mellre mert első baba volt és fogalmam se volt róla, na azóta is őt várom xD

Míg a Klinikán már ha látták hogy rosszul teszem mellre azonnal igazították maguktól.

2020. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A védőnőmtől meg ismerősöktől hallottam akik az elmúlt az egy évben szültek ott , hogy kritikán aluli ahogy viselkednek a csecsemősök az emberrel , aztmondták , hogy borzalmas élményük volt a bent léttel kapcsolatban..viszont csak ott tudják azonnal ellátni a babát ,ha valami baj van ,ilketve ,mint megtudtam a Kenézyben nincs apás szoba és apuka sem lehet bent egyáltalán ,sőt meg sem foghatja ,úgyhogy emiatt a Kenézy kilőve.
2020. febr. 19. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Momdom ez régebben így is volt, pont itt olvastam a gyakorim szülés előtt hogy milyen gáz a Klinika, én meg az ellenkezőjét tapasztaltam.

Nem tudom mi a helyzet most itt ott, de a Kenézybe apás tanfolyam után a párom velem volt, igaz császár lett belőle, de míg vajúdtam bent volt. Sőt császár után nekem csak megmutizták,majd kivitték apucijához a kezébe adták hozzám meg csak a megőrzőbe hozták le 5 percre 4 óra múlva.

Van egy csoport:

Debrecenben szülök! Klinika és Kenézy kórház

Talán ott lehet gyűjteni friss infókat.

Mint mondtam én 10 és 8 éve szültem ott, akkor ez volt a helyzet. Most nem tudom sajnls

2020. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm , ez hasznos lehet, utána is keresek a csoportnak! :)
2020. febr. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!