Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan induljak el ebben a...

Hogyan induljak el ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés
Első babámat várom fogadott orvosom nincs, mert első körben olyan kórházat keresek ahol van lehetőség alternatív szülésre. Írtam is már ki ezzel kapcsolatban kérdést. Elakadtam nem.tudom hogy kéne elindulni próbáltam neten nézni melyik kórház lehet jó de ott pl hogy fogadják orvost? Menjek el.személyesen vagy telefonáljak először. Az idő sürget mert 16 hetes vagyok. Kérlek segítsetek hogy induljak neki ennek a kérdésnek. Köszönöm
2020. febr. 19. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed a kórház honlapján, hogy kik dolgoznak ott, aztán rájuk keresel - biztos kidobja a google, ha van magánrendelésük és fórumokon is tájékozódhatsz, kinek melyikkel milyen tapasztalata van.
2020. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
16 hetes terhesen nem biztos hogy fogsz magánorvost talalni.... Amugy helyi babas Facebook csoport, ott nagyobb eséllyel tudnak valakit javasolni.
2020. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2020. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Miskolcon élek elsősorban a környék de Budapesten is nézelődöm.
2020. febr. 19. 13:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten az István kórházat meleg szívvel ajánlom. A Miskolci kórházakról nem sok jót hallani. Az Istvános kismamák facebook csoportban sok sok infó van.
2020. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 khniki ***** válasza:
100%
Én Budapesten a Róbertben szültem. Az orvosom Dékány Ági volt. Mindent engedtek, azt csináltam, amit akartam. Nagyon jó élmény maradt.
2020. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszoló a Róbert alatt a magánkórházat értetted?
2020. febr. 19. 13:37
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
A Róbertben tényleg alltalaban mindent engednek. :))) meg a Szent Imre kórházat (Budapest) dicsérik sokan ilyen szempontból.
2020. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Szent Imre kh, csatlakozz a "Szent Imre kórházban szültem/szülök"-c. Facebook csoporthoz, és ott rengeteg infot talalsz. Mikorra vagy kiírva?
2020. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Augusztus elejére vagyok kiírva. A Szent Istvános kismamákhoz már csatlakoztam de megnézem azt is amit írtál.
2020. febr. 19. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!