Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farfekvéses szülésnél nem...

Farfekvéses szülésnél nem lehet indítani, hanem ki kell vàrni, hogy meginduljon a baba, ha nem császárra készülnek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, most tettem fel farfekvéses kérdést.

Nekem nem engedik a császárt, cukorbetegség miatt indítják a 40. héten ha addig nem indul.

Nálad mi a helyzet kérdező?

2020. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem engedik a császárt?
2020. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, lattam a kerdesed. Én úgy tudom pedig, hogy faros babánál nem szabad indítani! 🤔
2020. febr. 22. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, miért nem szabad indítani?

2.: mert sztem spórolósabb mint egy császár plusz bele vannak b.zulva a természetes szülés fogalmába.

2020. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az Imrében nem szabad, és kockázatos. Nem értem, hogy gondolják..... szerintem mondd meg, hogy NEM.
2020. febr. 22. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:

És ezt te hagyod?! En tuti keresnek agy orvost aki megcsaszaroz. Mármint ha te is természetesen szeretnél szülni akkor jó, de ha nem. En nem vállalnám természetesen. Ez melyik szuper kórház?

Kérdező: ésszerű keretek között természetes szülésnél persze kivárják, hogy maguktól induljanak be a dolgok.

2020. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!