Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet másik kórházat választan...

Lehet másik kórházat választani a terhesség 39. hetében? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos farfekvés miatt nem merem vállalni a természetes szülést, a saját kórházam azt mondja akkor menjek máshova...

A Bajcsy kórházra gondoltam(1. babát ott szültem). Van erre lehetőség? Mit kellene tennem?


2020. febr. 23. 02:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körben hívd fel őket, illetve menj oda terhesgondozásraés ott mondd el, mi a helyzet! Ott biztos, h könnyen belemennek a császárba.
2020. febr. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Illetve jó lenne, ha írásba adnák a mostani intézményben, h ők javasolják a másik kh-at.... tudom, kevés az idő, de így biztos megoldható lenne.
2020. febr. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amugy melyik kh mondta, h valassz másikat, orvosod nincs ott?
2020. febr. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs ott fogadott orvosod akkor kevés az esélye. Max ha pár perces fájásokkal beesel, akkor kötelesek ellátni. De semmi sem garancia arra hogy ott megcsászároznak. Plusz ha mentőt hívsz a körzeti kórházadba fog vinni.
2020. febr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Kórházat nem lehet választani, max magánkórházat. Körzet szerint van beosztva, hová tartozol. Másik csak akkor fogad, ha épp ott az ajtó előtt indul meg a szülésed és nem vagy szallithato allapotban.
2020. febr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Fogadott orvos nélkül nehéz, vagyis szinte lehetetlen..

Vagy vajúdással odaesel valahova.


Érdekes dolog ez, én amiatt küzdöttem, hogy engedjék megszülni majd.. végül befordult.



Egy orvos sem vállal felesleges kockázatot.

Ha nincs meg a gyakorlata, szaktudása, akkor bele sem kezd.


Neked jobb ha beindul, úgy lesz császár.


Mivel félsz, esélyed sincs hüvelyi úton megszülni / ekkora félelem mellett nem fogsz tágulni :úgyhogy feleslegesen tartasz tőle. Nem tudják ilyen szinten ráderöltetni/

Pár napja látom a kérdéseidet.

3. Babánál már viszonylag könnyen megszülnél egy normál

Méretű babát farosan is komplikációmentesen.


A császár már nagyobb komplikációt jelent ilyen esetben.

Gondolhatod, hogy nekik is kényelmesebb lenne kikapni a babát a hasadból.


Más kórházban nincs meg a gyakorlatuk, hogy biztonsággal el tudják dönteni, hogy minden rendben lesz.



Ez olyan, mintha a csecsemősnővér akarna császármetszést csinálni.



Kérdésedre válaszolva.


Lehet, de ehhez orvost kell fogadnod, keresned, aminek komoly anyagi vonzata van.

2020. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Ajanlom az en dokimat. O vele meg tudnad beszelni szerintem!!! Sote II-on van
2020. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de megkérdezhetem melyik kórház ez?
2020. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Sote II-n elég jófejek ilyen téren, egyszer pont bent voltam vizsgálaton, bement egy nem körzetes kismama, dokija sem volt, de megvizsgálták keresre. Én azt tenném, amit az első írt, menj be, vagy hívd fel őket, mondd meg mi a baj, hátha.

Amúgy melyik kórház ez? Imre?

2020. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Én is pont a SOTEt akartam javasolni. A SOTE 1 és 2n is el fognak látni.
2020. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!