Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy császármetszés után a...

Egy császármetszés után a következő szülés sima vagy császár abban az esetben, ha koraszülés lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első szülésem császármetszés volt. Most úgy néz ki, hogy a kislányom korábban fog jönni, 28 hetes vagyok még csak, jövő héten be kell feküdnöm a kórházba, mert vérzek és elkezdett kinyílni a méhszáj.

Császármetszés vagy sima szülés lesz vajon? Eléggé félek, a hegemmel eddig semmi baj nem volt.

Számít vajon, hogy már elmúltam 40 éves?

Köszönöm a tanácsokat!



2020. febr. 28. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen esetben én kérném, hogy császár legyen. Az a biztos, ha probléma van. Koraszülést egyébként is császárral szokták megoldani, max. akkor engedik természetesen, ha már nagyon közel van a 37. héthez.
2020. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

#1 Egyébként nekem már a 18. héten kinyílt a méhszájam, és alig volt már méhnyak is. Még épphogy megtudtak műteni. 12. héttől feküdtem úgy, hogy csak wc-re kelhettem fel. Akkor olyan vérzéseim voltak, hogy vizsgálatkor vödröt kért az orvos, tál helyett alám...

Azt mondták jó, ha eljutunk a 24. hétig. 24+0-nál hozták is a tüdőérlelőt. Utána biztosra mondták a koraszülést, de a kislányomat végül indítani kellett a 38. héten.

Szóval kitartás! Akár meg is úszhatod még a koraszülést.

2020. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

A szomszédunkban 32.hétre természetesen született a kislányuk.

Egyébként a megnyílt méhszájjal még nagyon sokmindent tudnak kezdeni: pl arabin gyűrű, varrás

2020. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hugom 6 honaposan szuletet normal nodom


A koraszules es a csaszar ket kulon dolog !

2020. febr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A koraszülés indikációja a császárnak, mert jelentősen csökken az agyvérzés esélye.
2020. febr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!