Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordul 1 babánál természete...

Előfordul 1 babánál természetes szülésnél,30 perc alatt megszülés szülőszobára érkezéstől számitva, ikreknél 10 perc különbség?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
He?
2020. márc. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Azt kérdezi a kérdező, hogy miután felvették szülőszobára, megszülethet-e a baba 30 perc alatt, ikrek esetében 40 perc alatt.

Ez függ attól, hogy a szülés melyik fázisában kerül a kismama szülőszobára. Ha pl.otthon vajúdik, és csak az utolsó szakaszban megy kórházba, előfordulhat, de ez ritka, főleg ikerterhesség esetében, ahol nagyobb a komplikáció veszélye.

Inkább többórát legyen a szülőszobán a kismama, mimthogy baj történjen.

2020. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbik lanyomnal mikor szultem volt egy szobatarsam le ment a bufebe valamit venni. Mar jott volna vissza mire elfojt a magzatvize egybol vittek a szuloszobara ahogy be ertek eppen fel tettek az agyra es mar bujt is ki a baba. Epphogy eltudtak kapni. Szoval lehetseget. Kb 20perc alatt lezajlott neki a szules. 3. Babaja volt.
2020. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm második szülése első fájdalomtól kb másfél óra volt. Még otthon voltak, az anyukájára vártak, hogy vigyázzon a nagyobb gyerekre, mikor vérezni kezdett így inkább mentőt hívtak. Épp felkerült a szülőszoba ágyára már bújt is kifelé a kicsi. Sógoromat a parkolóban érte a hír, hogy elkésett pedig autóval 10 perc a kórház.
2020. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj te vagy az, aki mindig random feltesz ilyen- olyan kerdeseket, furan megfogalmazva? Miert ne fordulhatna elő?
2020. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A második gyerekemnél burokrepesztéssel indították a szülést. Fél óra múlva éreztem az első fájást, onnantól számítva 45 percen belül kint volt.
2020. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint ugyanaz volt nálam mint az utolsónál. Szó szerint!

Nekem azért repesztettek burkot mert kiderült hogy 3,5 ujjnyira nyitva volt már a mehszajam és a doki nem engedett már haza

2020. márc. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én szültem most januárban, egy nő tolófájásokkal esett be hajnalban mellém a szülőszobára, felfeküdt az ágyra és 10 perc múlva kint volt a baba.
2020. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!