Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elképzelhető, hogy a koronavír...

Elképzelhető, hogy a koronavírus, vagy látogatási tilalom miatt nem jöhet be a szülésre a párom?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülök. Félek, már ha csak rá gondolok, nem szeretnék egyedül maradni.

2020. márc. 10. 06:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp egyeztess a kórházzal ahol szülni fogsz. Biztos vagyok benne, hogy ahogy mindenben ebben sem lesz egységes megoldás.
2020. márc. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülésre a legtöbb kórházban bemehet. Én múlt hétfőn szültem, ott már javában volt látogatási tilalom. A férjem bent volt még az aranyórán is.
2020. márc. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az adott intézmény dönti el jelenleg. Úgy tudom Cegléden a teljes szülészetet is lezárták, míg a SOTE-n egyelőre a standard influenzás protokoll van (tehát a szülésen és aranyórán bent lehet az Apuka)
2020. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

A legtöbb kórházban látogatási tilalom van, senki nem mehet be, aki nem dolgzó vagy páciens.

Ha komolyan veszik, akkor természetesen szülésre sem mehet be senki kivülálló!

2020. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképp járj utána. Győrben például teljes tilalom van, nincs apás szülés se semmi, a csomagot is csak a portáig vihetik a látogatók.
2020. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Van olyan kórház, ahol az influenza szezon miatt sincs apás szülés..


Hozzánk látogatni nem jöhetett

2020. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

SZinte biztos, hogy nem mehet be. Mivel nem csdak veled találkozik, hanem egyetleg más kismamával, friss anyukával, újszülöttel, így őket is veszélyezteti.


Te mit szólnál, ha mondjuk a szülőszoba előtt vagy a vajúdóban egy idegen férfi ott köhécselne tőled pár méterre? (tegyük fel, hogy pl csak allergiás, nem beteg)

2020. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk 3 éve a kanyaró megbetegedések miatti látogatási tilalom miatt is meghiúsult az apád szülés 🙁

Ez azért most komolyabb helyzet szerintem.

(Szeged)

2020. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
A kecskeméti kórház kihirdette hogy apás szülés a zárlat ellenére ugyanúgy van mint eddig.
2020. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Melyik kórház? Az Imrebe bemehet apuka, de csak a szülőszobaba. Utana viszont semmi látogatást és csomag átadást nem lehet intézni, mert be sem engedik az épületbe. Úgyhogy előre csomagolj. Nekem még 9 napom van a szülésig.
2020. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!