Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt még valaki aki rajtam...

Van itt még valaki aki rajtam kívűl tutira március 13-án, péntek 13-án fog szülni?

Figyelt kérdés
Aki biztosan ekkor fog szülni, nem parázik egy kicsit?Én próbálom úgy felfogni, hogy nekünk szerencsés nap lesz mert megszületik a pici lányunk, na de még is ott motoszkál bennem ez a péntek 13 babona.

2020. márc. 11. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem a 21. században ezen már túllépünk. De még mindig van aki terhesség megállapításához pitypangra pisil, hőgörbéket nézeget, meg látszatra jósol a pocakformából és a kívánósságból. És van aki parázik egy olyan naptól, ami csak abban különbözik a többi hétköznapitól, hogy aznap szül.
2020. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Tutira? Az hogyan lehet? 1-2 nap eltérés mindig szokott lenni, kivéve ha tervezett szülés, azt meg kérheted más napra is ha nagyon párázol.
2020. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
🤣🤣🤣🤣
2020. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem szerencsés nap szokott lenni a péntek 13. Sőt a fekete macska is szerencsét szokott hozni, ha átmegy előttem. Hozzáállás kérdése. Ha abban hiszel, hogy neked szerencsés napod lesz, akkor az lesz, és minden rendben lesz a szüléssel.

Pl a lottózóban extra nyereményeket sorsolnak péntek 13-án, tehát úgy állj hozzá, hogy szerencsenap.

2020. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Programozott császár lesz, az előző terhességem (33. hellp szindróma életmentőcsászár) miatt, illetve most sem tökéletes a vérnyomásom.Doki azt mondta, hogy betöltött 39. hétnél megcsászároz, mert minden nappal kockázatosabb, nem akarja húzni, nem akar vérnyomáskiugrást.Próbáltam beszélni, hogy legyen a hétfő, de azt mondta indokolt hogy a héten megcsináljuk pénteken, én meg nem vitatkoztam vele.Igazából engem nem is nagyon zavarna, a család van ráizgulva erre a péntek 13-ra, aztán már elültették a bogarat a fülembe.
2020. márc. 11. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Péntek 13-án nyertem egyszer egy nagy nyereményt, amúgy fiam is 13-án született, nekem azóta ez a szerencse számom. :-)
2020. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van a szülinapom. :)
2020. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lanyom 13.an született és egy másik hónap 13.n van a nevnapja. Én nagyon szeretem :) mondjuk nem péntek 13 volt de az meg jobb lett volna :) én klassz napnak tartom nem balszerencsesnek
2020. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Idèn màrcius "Pèntek" 13 lesz az egyik legszerencsèsebb napod az èletedben, mert megszületik az egèszsèges kisbabàd! Erre gondolj! Ne vonzd be a rosszat! Jò egèszsèget nektek!
2020. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!