Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden hogyan működik a vip...

Szegeden hogyan működik a vip szoba foglalás a szülészeten?

Figyelt kérdés
Mikor kell lefoglalni? Kit lehet ezzel hívni? Májusban szülök,most van még esélyem hogy foglaljak?
2020. márc. 21. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Foglalni nem lehet. Ha van szabad szoba amikor szülsz akkor mehetsz. Ha nincs akkor nincs. Árat nem tudok...de nem bántásb írom tényleg...ebben a helyzetben amiben most az eü van, szerintem pont nem a Vip szobás kismamák igényei a legfontosabbak úgy, hogy kb könyörögni kell a vizsgálati időpontokért.
2020. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De, lehet foglalni. Az osztályokat kell felhívni és feliratkozni. Ha első baba lesz, akkor a gyermekágyas osztályra vagy a nőosztályos VIP-be mehetsz, a harmadikra csak többedszer szülők. Viszont az égvilágon semmi értelme nincs foglalni:D Szinte kizárt, hogy pont a kiírt napon szülj. Ha van szabad szoba, akkor ha szülés után találod ki, hogy oda akarsz menni, akkor is mehetsz, ha meg éppen nincs, akkor nem fognak senkit kirugdosni onnan csak azért, mert te feliratkoztál.

Maximum akkor van értelme, ha elektív császármetszésed lesz, azaz pontosan tudod az időpontot. Egyébként totál felesleges.

2020. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elektív császárom lesz pont :) ott másfajta az ágy, könnyebb arról fel le szállni császár után úgy tudom, meg a külön fürdő/wc miatt szeretném, látogatókat úgysem lehet még akkor fogadni sajnos szerintem. Második babám egyébként.
2020. márc. 22. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!