Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves kismamák a férjem bent...

Kedves kismamák a férjem bent lehet?

Figyelt kérdés

Nem akarom a kórházat ezzel zaklatni telefonon így gondoltam hátha ti tájékozottak vagytok.

Két hónap múlva szülők a Bajcsyban és többször olvastam itt hogy a vírus miatt az apukák nem lehetnek jelen a szülésnel, van ahol csak vedofelszerelesben.

A Bajcsynal hogy van ez, tud bárki bármit?

Nagyon köszönöm!


2020. márc. 27. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen választ is kapsz most, a két hónap hosszú idő és változás is jöhet a jelenlegihez képest.
2020. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem is hogy nem fog addig tartani ez az egész mint mondják nem csak a szülés miatt.
2020. márc. 27. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
kérdezd meg a kórházban, hívd fel őket
2020. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de két hónappal előre mit akarsz kérdezősködni a kórházban? Napról napra változnak az események és a rendeletek, elég lesz előtte megkérdezni, hogy ki lehet jelen, azt sem itt, hanem a kórházban. Senki sem jós, hogy megmondja neked mi lesz 3 nap múlva, nemhogy 2 hónap múlva!
2020. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap mulva kérdezd meg!
2020. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egy mostani kérdésnél többen írták hogy nem lehet jelen a férj és azok a kismamák is azt írták hogy május végén, június elején szülnek. Legközelebb oda írok majd mert engem csak a bunkók találnak meg.
2020. márc. 27. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Április 6-án (picit több mint egy hét múlva) programcsászároznak a harmadik babámmal a Bajcsyban. Megírom majd a tapasztalataimat, ha érdekel. De az is igaz, hogy a május, a te szülésed még ehhez képest is egy hónappal később lesz, addig még rengeteg minden változhat.
2020. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az miért bunkóság hogy senki nem tudja mi lesz 2 honap mulva?!
2020. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!