Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyárra mennyire rendeződik ez...

Nyárra mennyire rendeződik ez az apás szülés a kórházban?

Figyelt kérdés

Június elejére várjuk az első babánkat és olvastam, hogy nem lehet Győrben most apás szülés. Férjem be szeretett volna jönni , de addigra nem tudom rendeződni fog-e ez a járvány dolog.

30.hetes kismama vagyok.


2020. ápr. 2. 07:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Ezt még a legidősebb tibeti láma se tudja :)

Ne parázzatok,legfeljebb megszülöd egyedül.

A lényeg hogy egészséges legyen a baba és Te is.

Sok sikert és Könnyű szülést Neked :)

2020. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem június elejére még biztosan nem fog rendeződni.

Én szeptember elejère vagyok kiírva és én is csak reménykedem, hogy talán akkor már bejöhet a fèrjem.

2020. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Csak a baba legyen egészséges. Nem kell a szüléshez az apának ott lenni. Ez csak újabban lett szokás. De nem hiszem, hogy addigra rendeződik a helyzet.
2020. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én augusztus elejére vagyok kiírva, de még én is úgy készülök, hogy nem lesz velem sajna.
2020. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam, hogy nem korlátozhatják, hogy az apa bent lehet-e, csak előtte megvizsgálják, maszk, stb.

Amúgy magánkórházak ki is írják, hogy igen, bemehet az apa is, csak...

2020. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó! A kórházak felülírhatják a miniszteri utasítást és sok helyen meg is teszik (nálunk is, vidéki kisvàrosban). 2. vagyok
2020. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Magánban kell szülni, ennyi...
2020. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Augusztus 5-re vagyok kiírva, teljes mértékben arra készülök, hogy egyedül szülök. :(
2020. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 30 hetes vagyok. Már egy ideje felkészültem, hogy egyedül fogok szülni. Jelen helyzetben még a fogadott szülésznő veled lehet, de az orvos már nem igazán (járványkórház a miénk).

Azon merengek vajon videóchat működhet e.

2020. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyi kórházban már a fogadott dokit/szülésznőt se hívják be, annál kell szülni aki ügyeletes.
2020. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!