Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges olyan, hogy az...

Lehetséges olyan, hogy az első szülés 1 nap vajudásig tart szenvedés természetes szülésnél, a második baba meg 30 percen1-2-3-4-5-6 órán belül gyorsan hamar megszületik?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetséges. Egyik szülés sem ugyanolyan.
2020. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Lehetséges, velem egy fél napot szenvedett anyukám, testvérem meg másfél óra alatt megszületett.
2020. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Minden lehetséges. Lehet ugyanannyi idő, több, kevesebb, császár.

Nem igazán lehet általánosítani, de a második rövidebb ideig szokott tartani. Nekem első 26 óra, második harmadik 8-8 óra volt.

2020. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de akár az első is lehet pár óra.
2020. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm az első babával sokat vajúdott, indították neki, másodikkal éppenhogy beért, már nyomott is és meglett a baba.
2020. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5os válaszoló, ezt a 26 órát honnan számold? A legelső kis fájdalomtol? Magzatviz elfolyastol? Mert az én szulesemet ha a legelső fájás gyanakvastol számolom, akkor is 18 óra hosszát tudok össze számolni... Ha a kórházba kerülest akkor 9 óra hossza, és ha a magzatviz elfolyas (nálam burok repesztes) akkor 4 óra hossza és a bírók repeszted után éreztem azt h na igen szülok, mert onnantól jöttek a brutal fajasok... Sose értettem ezeket a 20 30 40 órás fájdalmakat... Ami ám már a babának sem tesz jót... És bármely orvos csinál valamit...
2020. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat 3masnak irtam
2020. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!