Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem rendszereződnek a fajasaim?

Nem rendszereződnek a fajasaim?

Figyelt kérdés

Éjjel 11 óta tart. Most már több mint 1 perc hosszúak és a falat kaparom annyira faj , de semmi rendszer nincs benne. 5-8-10 percesek.

Tudok valamit csinálni hogy rendszereződjenek?


2020. ápr. 8. 10:38
 1/6 Reni 28 ***** válasza:
Nekem sem volt rendszeres, éjjel 2-kor kezdődött, reggel fél 9-re mentem nst-re, ott derült ki hogy beindult a szülés, már 2 ujjnyi volt (előtte azt hittem hogy jósló)
2020. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez tuti nem jósló már

De felhívtam a kórházat és azt mondtak várják míg 5 percesek lesznek

De nem lettek még mindig

2020. ápr. 8. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen rendszertelen volt, mikor este fél 11kor bementünk a kórházba. Hajnal 3kor a kezemben volt a kislányom. Én a helyedben bemennék, ha már tényleg a falat kaparod.
2020. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Éjfélkor kezdődött, tusoltam, de nem lett rendszeres. Hajnal 5-ig vártunk, akkor bememtünk, mert enyhén véreztem, amúgy nem mentünk volna, mondtam a férjemnek, hogy majd ha rendszeres fájások lesznek. 10-5-8-13, ilyen össze vissza jöttek a fájások. Megvizsgáltak, 3 ujjnyi voltam, a vérzés tágulásos vérzés volt. 7kor elfolyt spontán a magzatvíz, 8-kor megszültem. Mondta a szülésznő, hogy mérjem a fájásokat, kérdezgette is, hogy na rendszereződik már? Mondtam nem, 2-5-3-7 percenként jöttek, az utolsó percig ilyen volt. Várhattam volna otthon. Mondjuk a víz elfolyása után úgyis mentünk volna.

Az elsőnél szabályos 15-10-7-5-2-1 perces fájásaim voltak, mp-re pontosan jöttek egymás után. Most is ezt vártam.

Én bemennék a helyedben a kórházba.

2020. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így jártam én is utolsó :) az utolsó percig rendszertelenül jöttek a fajasok. 2-kor bementem, addigra már 3 ujjnyi voltam én is, 2.50-kor megrepedt a burok, 17.47-kor meglett a babám :) Fajasgyengeseg azt mondták, emiatt volt.
2020. ápr. 9. 03:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok, sok boldogságot! :)

Pont írni akartam, hogy mi újság. Jól tetted, hogy bementél.

2020. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!