Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés után undorodik a...

Apás szülés után undorodik a férfi?

Figyelt kérdés

Van itt olyan akivel ez előfordult?

És azóta nem hajlandó szexelni vele a férje, párja?

Esetleg olyan akivel terhesség alatt sem volt hajlandó már szexelni a férje?

Szívesen olvasnám ha megosztanátok a tapasztalatotokat.


2020. ápr. 20. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Hülyeség.

Bátyám 3 gyerekes apa, mindhárom szülésnél bent volt. Már 21 éve házasok, kívánok minden tisztességes férfinak olyan színvonalú házasságot, mint az övék!

Nálunk programozott császár volt mindkét alkalommal, csak emiatt nem voltam bent.

2020. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi 1es. Igaz olyat kérdeztem akivel ez előfordult.

Az meg, hogy a bátyád hálójában mi történik kétlem, hogy tudod. Az más dolog, hogy kívülállóként más mit lát/gondol. Max sejtheted, mert gondolom nem fogod a gyertyát ott minden éjjel. Egyébként meg, mi az hogy hülyeség? Ilyen igenis előfordul.

2020. ápr. 20. 22:03
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Ha van is ilyen, valószínűleg kevés, és nem fogsz hiteles választ kapni, max a halottam, hogy halottam, hogy ez történt szinten.


Azért a legtöbb férfi van annyira intelligens, hogy tudja mi fog történni azon a bizonyos szülőszobán, és van fogalma róla, hogy belőle mit fog kiváltani. A legtöbb normális pasi, pedig ezt közli a párjával, a párja pedig inkább megszüli a gyereket egyedül, minthogy apa nélkül nőjjön fel.


Viszont a férjemnek a nagybátyja igazából emiatt vált el. A férfi tisztában volt vele, hogy nem fog menni utána a szex, mert arra fog gondolni, hogy az ő pénisze milyen kicsi a gyerek fejéhez képest, és nem fog tudni elvonatkoztatni attól, hogy a kitágult hüvely, visszáll az eredeti méretére, és szex közben úgy fogja érezni, hogy az a bizonyos hüvely még mindig akkora, amekkora a szülőszobán volt.


Ezt a nagybátyja így részletesen kifejtette a nőnek, de a nő erőszakoskodott, érzelmileg zsarolta, hogy ha nem lesz ott nem szereti se őt, se a gyereket. Így hát bemenet a szülőszobára és hát pont az történt meg amitől a pasi rettegett. Csak az a baj, hogy akkora mély nyomokat hagyott benne, hogy elmondása szerint nem csak a feleségével, de senkivel se tud azóta szexelni.


Szóval egy normális férfi, normális nő, normális kapcsolat esetében ez a veszély nem áll fenn, mert mindenki meg tudja beszélni az érzéseit, mindegyik fél elfogadja azt, és amelyik férfi nem akar bemenni, az nem megy be, holmi elvárások miatt :)

2020. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
FÉRFIakkal nincs ilyen probléma. Töketlen balfékekkel döbbenetesen gyakran megtörténik.
2020. ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Ennél undoritobb gondolatmenetet egy hímnemű fejéből, mint hogy kívánni fogja-e szülés után a párját... Akinek ez megfordul a fejében fu..toketlen barom mind. Ne parzz ezen!!!! Olyan nincs, hogy egy férfi ezért ne kívánja a Szeretett nőt, akire végletekig büszke is plusszban, hogy világra hozta a gyermekét. Hiszen már nem csak az a kívánatos, szeretett, szép nő akibe beleszeretett, hanem az a kívánatos, szeretett, szép nő akiből anya lett, közös döntésük alapján. Ahol ezután megromlik a kapcsolat, ott előtte se volt jó.. Szerintem. Így van mire fogni, hogy miért ment félre az ember. Gondolom szex közben, előtt, után egyik nő se anyukaként viselkedik, nem is értem mi köze a kettőnek egymáshoz. Ha nem borul el a nő agya a gyerek után és boldog, akkor a párját is ugyanúgy kívánja, nincs változás. Nálam legalábbis nem volt. Igaz testileg, fizikailag sem, pedig természetes úton szültem. Akinél fizikai oka van, az érthető, de az is múló állapot. Azóta is minden nap szexelunk, ahogy alkalom engedi többször is. Mert szeretjük, kívánjuk egymást. Nekem is szükségem van rá, még a legfárasztóbb nap után is, hiszen az feltölt érzelmileg is, ugyanúgy páromnak is szüksége van rám. Minden más kifogás....
2020. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha van ilye,az már előtte sem szerette a feleségét és ott már előtte is voltak problémák.Mi szexeltunk terhesen is és szülés után is minden olyan mint volt!
2020. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Én azt vallom, hogy dönthessen a férfi, hogy bent akar-e lenni vagy sem.

És ezt persze úgy, hogy nincs sértődés belőle.

Minden ember más, lehet valakit megvisel az ott látottak és valóban elhidegül, van, akit jobban összeköt a párjával.


Béna példa lesz, de olyan mint a hányás.

Van, aki öklendezni kezd, van aki szemrebbenés nélkül feltakarítja.

2020. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 khniki ***** válasza:
31%
Nem, egy igazi ferfi ettől még inkább tisztelni fog, még kívánatosabb leszel a szemében, akár a termékenység istennője. :)
2020. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a sok marhaságot. Hogy még jobban kívánni fogja, meg töketlen.

Itt nem arról van szó, töketlen a férfi meg szemét. De van aki alapból rosszul van a vértől mondjuk. Vagy az injekcióktól. Nem várható el, hogy ezt hagyja figyelmen kívül. Attól még tisztelheti a párját.

Nő vagyok, a férjem bent volt a szülésnél és nincs ilyen problémánk. De a férjem előre szólt, hogy a köldökzsinórt nem fogja elvágni, nem akarja látni mi van ott lent ilyen helyzetben. Szerintem aki erre érzékeny annak igenis maradandó rossz élményt tud jelenteni és inkább ne menjen be a szülésre.

2020. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van rá példa. Mondjuk nálunk terhesség alatt inkább én "undorodtam meg" magamtól. A szülés után az egyik fiú barátom akadt ki, sajnos túl sok mindent látott. Én sok szülést néztem már végig, a sajátomnál azért örültem, hogy nem látok a lábaim köze. 😂

Őszintén meg kell hallgatni az apa véleményét, valakit nem zavar, a zsinórt is boldogan nyisszantja el, valakit kikészít. Szerintem egy kikészült apától egy dúla pl. sokkal többet ér. ☺

2020. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!