Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Markó guba Tímea milyen...

Dr. Markó guba Tímea milyen orvos? Mennyiért vállal szülést?

Figyelt kérdés
Ő nála voltam terhesgondozason. De az utolsó alkalmat a koronavírus miatt visszamondta. Most május 5en megyek a 30.hetes ultrahangra sztkba. Szerintetek érdemes megkerni hogy vizsgáljob meg ha panaszmentes vagyok.

2020. ápr. 27. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szültem nála 2015-ben. Mint ember kedves volt, de nem mondanám, hogy rendesen rendbe rakott lent. Hegesen gyógyultam, és két évig fájt a szex is. A hüvely falam varrásához segítséget kellett hívnia, mert nem boldogult vele. Viszont ha el is vállalja a szülést, nem biztos, hogy tudsz nála szülni, mert amíg a vírus miatti intézkedések tartanak, csak ügyeletesnél lehet szülni.
2020. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy csak ügyeletesnel lehet szülni? Hiteles információ?
2020. ápr. 27. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, hiteles. Amíg tart a vészhelyzet, nem lehet behívni szülésre a fogadott dokit, mert ezzel védik őket a fertőzéstől. Csak az ügyeletes vezethet le szülést, és a 65 év feletti orvosok nem is dolgozhatnak. Ha mázlija van valakinek, akkor pont ügyel a doki.
2020. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
S apás szülesrol tudsz vmit?
2020. ápr. 27. 12:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs apás szülés. A főorvos azzal indokolta, hogy a felújítás miatt kialakított ideiglenes szülőszobák nem felelnek meg ebben a járvány helyzetben arra, hogy a választott kísérő ott lehessen. Be sem engedik a portán a kísérőt. Mikor bemegy szülni a kismama, a portás felszól, és lejönnek az osztályról segíteni felcuccolni. Míg bent vagytok nincs látogatás, és mikor mentek haza, akkor is a dolgozók segítenek levinni a babát és a táskákat a bejárathoz.
2020. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem ez változik júliusig. Akkorra vagyok kiirva.
2020. ápr. 27. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát sok reményt nem fűznék hozzá. Mert ha kihirdetik a vészhelyzet végét, onnantól még 90 napig a járvàny miatti intézkedések érvényben maradnak. Ezt akkor nyilatkozták, mikor elrendelték a korlátozásokat. :(
2020. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó. Tehát lényegeben a parom nem láthatja addig a lányunk át míg haza nem jöhetünk.
2020. ápr. 27. 13:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Mennyi pénzt illik adni a szüléskor?
2020. ápr. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!