Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tatabányai Szent Borbála...

A tatabányai Szent Borbála kórházban melyik szülésznőt/orvost ajánlanátok? Valaki szült mostanában ott/fog?

Figyelt kérdés

#szülés #terhesség #Szent Borbàla kórház
2020. ápr. 27. 17:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%
A Szent Borbála kórház megközelítését sem ajánlom ha életben akarsz maradni. Általában sem, nemhogy most, amikor a maradék kapacitásukat is kizárólag a koronavírusra fordítják.
2020. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Az egy vágóhíd!
2020. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen jó a szülészeti osztály, én pozitívan csalódtam benne, pedig nem volt fogadott orvosom.
2020. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos egyet kell értsek az előttem szólókkal. Vannak ismerőseim akik ott dolgoztak évekig, az egyik szülésznőként, szóval sok "belsős" információt is hallottam, illetve személyes tapasztalataim is vannak. Én nem tudnék ott egy orvost sem ajánlani. Lehet, hogy vannak kivételek, persze, lehet, hogy valaki esetleg tud majd ajánlani valakit, akivel volt ott jó tapasztalata.

Másik kórház nem opció egyébként?

2020. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Senkit nem ajánlok, mert egy csomó ápoló koronavírusos. Gondolom ez is Karácsony, Soros miatt van. Várható volt, hogy elkapják, mert védőfelszerelés nélkül kellett dolgozniuk.
2020. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Bármelyik kórházban felütheti a fejét a korona vírus. Akkor senki ne szüljön egyikben sem? Igen, kockázatos bármelyikben, nem csak a tatabányaiban. Max egy jó drága magánkórház, ami teljesen megbízható lehet.
2020. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem a koronavírus ott a fő gond utolsó..
2020. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én még nem hallottam róla, mi folyik ott, hogy ilyen rossz a hírneve?
2020. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Az utóbbi fél évben lecserélték a főorvost, azóta jókat hallottam, októberre vagyok kiírva, tehát nem most fogok szülni. Pest is szóba jöhet, de tartok az 1-1,5 órás úttól...úgyhogy nagyon gondolkozom, mi legyen.
2020. ápr. 28. 06:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Januárban szültem ott, totál pozitív élményekkel jöttem ki, pedig 10 napot voltunk bent. Most egy orvosnak sincs magánrendelése, egyébként Dr Málik Zoltánt ajánlom, de egy csomó új, jó szülészorvost vettek fel idén.
2020. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!