Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 13 hetesen méhnyak érték:...

13 hetesen méhnyak érték: 2100. Normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 hetesen a méhnyak értékem 2100 lett ez normális?? Miközben vizsgált a doki kérdezte hogy hány gyermekem van?! Ennek van köze ahhoz hogy megrövidült a méhnyak és kinyilt a külső méhszáj? Nem mondott semmit rosszat. Van 2 egészséges gyerekem van egy 16 hetes vetélésem meg egy 5 hetes spontán vetélésem :(

2020. ápr. 30. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezte, mert többedik szülő nők előbb nyílnak, de szerintem ez még korai. Én kettőt szültem, mind a kettővel végig teljesen zárt voltam.

Szerintem korai, hogy elkezdjen nyílni valaki 13 hetesen. Gondolom ágynyugalomra intettek.

2020. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert kerdezte, mert ha mar szultel, akkor ez teljesen normalis. Nekem is ilyen volt mar a masodik terhessegem elejen is (igaz, utana szinte szulesig nem is vizsgaltak manualisan mehszajat) es azt mondta az orvos, hogy tobbidik terhessegnel, korabbi huvelyi szules utan ez kiindulo erteknek is termeszetes es nem jelez onmagaban bajt.
2020. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel végig lehet vinni, akàr túl is hordani egy babát.

Nem bíztató, hogy volt vetélésed.


Zàrt, normál érték a 3000..

3 ujj magas a méhnyak, a 000 azt jelenti hogy nincs nyitva egyik része sem a mészájnak


2100 nálad:

2 ujjra rövidült a méhnyak külső nyitott 1 ujja a középső és belső zárt..


Többedik szülésnél a méhszáj már lehet gyengébb, nem tart úgy


A kérds emiatt volt fontos

2020. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

2. babával nekem reggel 3000 méhszáj volt 39+6 és este 3 óra alatt meglett a fiam..

Ezért írtm, hogy általában

2020. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15. hétben nézte először a dokim, 2100-as volt az értékem. Azt mondta, hogy már szült nőknél ez nem ritka. Most vagyok 35 hetes és utoljára 2 hete nézte, ugyanennyi volt az érték. Amíg nem változik nagyon nincs ok aggodalomra. Biztosan meg fogja nézni legközelebb is, hogy megbizonyosodjon róla minden rendben van e
2020. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 16 hetes vetélés az gyulladás miatt volt sajnos nem azert mert elkezdtem nyilni. Nem intett pihenésre..:( igazából annyit mondott minden oké 2 hét mulva 12 hetes uh ..igen én 15 hetesen jutok oda mert igazából 11+6 hetesen mentem be a dokihoz de a baba méretei alapján 13 hetes. 5 het mulva kell hozzá mennem. Remélem semmi baj nem lesz :(
2020. ápr. 30. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!