Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy kórházban a szülészetr...

Péterfy kórházban a szülészetről vélemények?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék az alapítványi szobákra is és a normál szobákra is, milyenek? Milyen az ellátás? Milyenek a nővérek-orvosok?

2020. máj. 7. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2019-ben szültem ott. Volt ottani fogadott orvosom és szülésznőm is.

A csecsemősök nagyon rendesek voltak. Jött védőnő, szoptatást segítő valaki is, szóval mindent megtettek,hogy menjen az a szoptatás. Ment is.

Én egy velem egykorú csajjal voltam alapítványi szobában. Hát le a kalappal. Nagyon tiszta, rendezett volt a szoba, rendelkezett saját hűtővel, zuhannyal wc-vel. Örültem is neki, mert sürgősségi császár lett, és utána baromira fájt, a férjem fürdetett. Nem is tudom, mi lett volna, ha a közösségi fürdőbe kellett volna mennem. Nekem maximálisan megérte, ha szülnék megint, tuti hogy oda mennék, és alapítványi szobát kérnék.

2020. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe került az alapítványi szoba?
2020. máj. 7. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 5-6 ezer/éjszaka
2020. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a 2 ágyas szoba volt, ugye?
2020. máj. 7. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az 1 ágyas asszem 14 ezer volt, de mikor én mentem nem volt olyan üres szoba.
2020. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tavaly szültem, fogadott dokim és szülésznőm is volt, de mindenki segìtőkész ée természetes szülés párti.

Alapítványi szobában voltam (12 000/ éj) férjem is velünk aludhatott így.

2020. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
FB Péterfiben szültem/szülök csoportot ajánlim, minden infót megtalálsz.
2020. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 9. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ket hete szultem ott. Minden oke, de nem egy alom. Ketagyas alapitvanyiban voltam, 5ezer/ej. Nincs asztal, nincs szek. De azert jo volt, sajat wcvel. Majdnem mindenki nagyon kedves.
2020. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!