Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi folyás kellemetlen...

Gyermekágyi folyás kellemetlen szagú. Volt valakinek ilyen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 hete szültem, viszont pár napja azt érzem hogy nagyon kellemetlen büdös lent a helyzet.. Hiába fürdök, utána is érzem, a gátsebem még meg van duzzadva, bár nem hiszem hogy lenne összefüggés. A kérdésem az lenne, hogy érdemes ezzel már most orvoshoz menni, vagy várjam meg a 6 hetes kontrollt? Hétfőn érdeklődni fogok a kórházban, de addig is hátha tud segíteni akinek volt ilyen. Köszi!
2020. máj. 9. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, főleg ha elkaptál valami fertőzést, azt muszáj kezelni.
2020. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Nekem is kellemetlen szagú volt de viszont arra nem emlékszem hogy fürdés után is érezhető lett volna. (3hónapja szültem) Hogyha az időd engedi tusolj le naponta többször, de szerintem nem kell aggódni. GRATULÁLOK A PICIHEZ! 🙂💝
2020. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekágyi folyás amúgy alapvetően büdös. De ha te rosszabbodást észlelsz az első napokhoz képest, mindenképp nezesd meg, mert nekem az első hét után nem rosszabbodott, hanem javult. Ettől meg lehet, hogy nincs baj, csak a te orrod érzékeny, de jobb a végére járni. A gatsebed fújod aloe Vera spray-vel? Nekem az sokat segített a gyógyulásban. A kórházban ajánlotta a szülésznő.
2020. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy szabad fújni, de van itthon úgyhogy azt mindenképp elkezdem :)

Köszönöm a tanácsokat!

2020. máj. 9. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Olyannyira, hogy mivel en már a kórházban is fújtam, azt mondtak nem kell gatkezelesre mennem, ők se fújják ott hatékonyabbal. Csak ránéztek kétszer, hogy nincs e begyulladva.
2020. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aloe verára még egy szavazat. Nekem szétnyílt a sebem, ahogy kiestek a varratok, elkezdtem aloe verával igaz, hogy nem fújni, hanem kenni, és gyönyörűen összehúzta. Aloe Vera Gelly.
2020. máj. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézesd meg. Nekem is az volt, hiába tisztálkodtam naponta többször. Illetve nekem volt egy furcsa nyomó érzésem odalent, de nem tudtam, hogy ez természetes e. 9 nappal szülés után néztem meg otthon kistükörrel és kiderült, hogy bennem maradt egy gézcsomó.
2020. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!