Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdődött valakinél a szülés...

Kezdődött valakinél a szülés úgy, hogy előző nap/napokban szinte egesz nap kemenyedett a hasa es nyilallt alul a gat/medence?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont így volt,kivéve a gát/medence nyilalás és 35.hetre született ..nem tudom emiatt e ,mert igazából nem mondták ,hogy mi miatt.nekem még ezek után szivárgott is a magzat vízem egyik reggel és estére el is folyt ..
2020. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, egy ujjnyira nyitva a méhszáj minimum egy hete (akkor vizsgáltak utoljára). Kb egész nap és éjjel is sokat keményedek, közben egyre jobban hasít szúr lefelé, apró görcsök is vannak elvétve egész nap, de szülésnek nyoma sincs. Ha még 3 hétig így fogok kínlódni nagyon nem fogok örülni, aludni se nagyon tudok és kezdek teljesen kimerülni. Szóval remélem, hogy halad a dolog előre.
2020. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!