Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mielőtt elfolyt volna a...

Mielőtt elfolyt volna a magzatvíz/jöttek volna a fájások, előtte volt valami amiben éreztétek, tapasztaltátok, hogy na most el fog indulni valami?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Napközben sem volt, de akkor meg épp aludtam :)
2020. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyenge görcsök.. Majd hasmenés

Aztanerosodo görcsök, mondjuk az már fájás, ezen kívül semmi, 38. héten.

2020. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, kb 5,5 órája szivárgott a mvíz mikor az első "fájás" jött
2020. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem. Délután még bevásároltam, éjfélkor elfolyt a magzatvíz. Sok óra múlva jött az első fájás csak. Oxi hatására. De császár lett a vége..


Nem az oxi miatt, hanem a köldökzsinór 3x volt a nyakán a lányomnak. Minden fájás fojtotta.

2020. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha csak szivárog a magzatviz azt könnyen észre lehet vinni? Akkor még nem sürgős sietni a korhazba?
2020. máj. 21. 12:39
 6/9 khniki ***** válasza:
Nem volt addig semmi.
2020. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit. Kórházban voltam, délelőtt volt ctg, 0 fájással. Délután 5kor folyott el a magzatvíz. Nekem csak beöntés után jöttek a fájások.
2020. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi előjel nem volt. Váratlanul csak úgy elfolyt a magzatvizem, és a fájások csak másnap a bekötött oxytocinnal voltak.
2020. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem reggel a nyakdugo távozott, aztán aznap éjjel indultak be a fajasok. Semmi más nem történt aznap. Fajasok is könnyen indultak, alig fajtak eleinte, csak miutan elfolyt a magzatviz, lettek olyan erősek, es suruek, hogy kórházba menjünk.


De mondják hogy van akinek mar napokkal előbb távozik a nyakdugo, szóval ebbol sem lehet kovetkeztetni.

2020. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!