Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4hónapja szültem...?

4hónapja szültem...?

Figyelt kérdés
4hónapja szültem természetes úton, 1hónapja megjött a menzeszem, el is apadt a tejem egyből. Voltunk együtt többször is a férjemmel. Ebben a hónapban még nem betegedtem meg, viszont 2hete hányingerem van,mintha megjönne érzésem, de mégse jön meg. 1hete késik, ha lehet ezt mondanom. Negativat teszteltem a "késés" második napján. Azóta nem teszteltem, de nem is jött meg. Mi lehet a gond? :/

2020. máj. 23. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értem egyszer jött meg szülés óta. Nem biztos, hogy egyből beáll 28 napra vagy amennyi volt, az sem biztos, hogy ugyanolyan hosszú ciklusaid lesznek. Most még ilyen kevéssel a szülés után a hormonjaid nagyon össze vannak zavarodva, főleg ha szoptattál is. A hányinger lehet attól, hogy bujkál benned valami, nem feltétlenül áll kapcsolatban ezzel. Ettől függetlenül ha nem vedekeztetek és úgy gondolod van esély a terhességre még tesztelhetsz.
2020. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Szurkál is a hasam, lényegében ugyanazok a tüneteim mint az előző terhességemnél. Hát bízom benne, hogy ha bújkál is valami bennem, az maximum a kistesó lesz :/
2020. máj. 23. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első után 45 napra jött, aztán 28.. de utána terhes lettem
2020. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Énis 4hónapja szültem és nekem is múlthónapban jött meg elöször és most késett 1hetet. Nyugi 😊
2020. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt nő vagy, felejtsük már el azt a rossz szokást, hogy a menstruációt betegségnek hisszük...
2020. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt most nem ezen az egy rosszul fogalmazott szavamon van a hangsúly. Ha azt akarom hogy mimden apró hiányosságomért megszóljanak, a drága anyósomhoz fordulnék.. Ha nem tudsz a kérdésemre elfogadható választ adni akkor inkább ne írj semmit 👌👌
2020. máj. 23. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, de az is lehet, h nem állt még be szabályosan a ciklusod. Mi hasonló korkülönbséggel terveztük a másodikat, a legjobb döntésünk volt. 😊
2020. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Én se bánnám ha összejönne :)
2020. máj. 24. 04:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Üdv mindenkinek! Kérdező vagyok. Beszéltem sok sok nőgyógyásszal és védőnővel. Mivel nem szoptattam 3.hótol,igy meg kellett volna jönnie rendesen minden hónapban. Ha nem jön meg rendszeresen mikor már nem szoptat egy anyuka, akkor ott valami nőgyógyászati probléma áll fenn. Ha tudtam volna még szoptatni, ez másképp lenne. Na igen. Amúgy ma voltam uh-on. Nos 11hetes terhes vagyok. Azért köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Szép napot! :)
2020. júl. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!