Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha korházba vizsgálnak es...

Ha korházba vizsgálnak es korházba szülök fogadott orvos nélkűl, akkor fognak velem foglalkozni? más is szűlt fogadott szülõorvos nélkűl?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 08:37
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Nem volt fogadott orvosunk(két gyerek), és állítom jobban foglalkoztak velünk, mint fogadottal. Mondanak ezt is azt is...nekünk csodálatos élmény volt, semmi rossz bánásmóddal nem találkoztunk :) Én fontosabbnak tartottam, hogy szülés után egyedül legyek a picivel egy szobában, úgyhogy inkább arra költöttük a pénz. Nem bántam meg :) Sok sikert, boldog babavárást! :)
2020. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
65%
Én kétszer szültem. Elsőnél nem volt orvosom, az egyik be is fektetett szülés előtt 1 hónappal. Minden nap más jött hozzám és úgy beszéltek velem mint a kutyával kb.. Nagyon bunkók voltak. Másodjára fogadtam egy orvost, nála jártam már régóta és felfogadtam. Fő orvos. Akkor is bunkóztak mikor be értem de pár perc múlva jött a dokim onnantól kussba voltak szinte. Egy rossz szót sem kaptam amíg bent voltam.
2020. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
43%
Sokan szülnek fogadott orvos nélkül, de tény, hogy messze nem foglalkoznak úgy a kismamával, ha nincs orvosa, mintha van. Sőt nálunk kb az első kérdés, hogy ki az orvosod. Plusz az is előny ha szülésznőt is fogad az ember, az a szülés előtti és utáni időszakot is megkönnyíti (egyéni időpont nst-n, jobb szoba a gyerekágyon, stb).
2020. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
78%

Bizony, ez az első kérdés, hogy van-e fogadott orvosod. Én ettől az elsőnél kivoltam, hogy még nem is köszöntek, már tudni kell, ki fia borja vagyok. A másodiknál fogadtam, és összehasonlíthatatlanul jobb volt. Nem az ellátás minősége, mert az ügyeletelstől is megkaptam, ami kellett. Hanem a kényelem. Akkor mentem vizsgálatra, amikor akartam, kétágyas majdnem VIP szoba (csak a TV a különbség, az meg valahogy nem hiányzott) több/jobb info meg ilyenek.


Kb olyan ez, mint hogy egy 10 éves vagy egy 15 éves autód van. Elvisz A-ból B-be, még csak nem is ciki, de csak kényelmesebb, ha van benne tempomat meg tolatóradar.

2020. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
67%
Egyiknél sem fogadtam és ugyanazt tapasztaltam, mint az első válaszoló. Velem mindenki foglalkozott, mindenki kedves volt. A saját orvosos szobatársaimra senki más rá se nézett soha.
2020. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
51%
Nincs fogadott dokim se szülésznőm mégis eddig maximálisan elégedett vagyok. Akikkel találkoztam mindenki kedves, kezdve az ápolónőtől az orvosig. Ha valami vizsgálat nem volt jó már egy picit is akkor továbbküldtek, illetve behívtak másnapra is biztos ami biztos.
2020. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
67%
5: azért ne állítsuk már be úgy, hogy jobb ellátást kap, aki nem fogad orvost.
2020. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik babát várom. Az elsőnél nem volt, másodiknál volt, most nem lesz. Ennek oka, hogy egyrészt nem adott annyival többet a fogadott doki mint amennyibe került. 15e/alkalom, ugyanúgy volt némi sorban állás, ha nem is annyi mint sztk-ban és max 10 percet voltam bent, az ellátás teljesen ugyanolyan volt mint tb alapon, csak kedves mosolygós volt a doki végig, de úgy döntöttem utólag, ez azért nem ért meg szüléssel mindennel 280 ezret.

A másik, hogy program császár lesz, így úgy voltam vele, hogy így is-úgy is megműtenek, kb fél óra az egész, megint csak azt tudom mondani, hogy nem ér meg nekem kb 300ezret, hogy abban fél órában extra kedvesek legyenek.

Megértem, akinek biztonságot ad, én is kipróbáltam, de számomra csalódás volt amit ennyi pénzért tapasztaltam. Szülés után egyszer beköszönt a doki 2 percre, többet nem láttam (szintén császár volt).

2020. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 7es! Nem mi állítjuk be úgy, hanem ez van/volt, ezt tapasztaltuk többen is ezek szerint :) Van, aki mindkét oldalról!

1es voltam

2020. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
45%

7-es: hát pedig de. Pont hogy mivel nincs fogadott doki ezért jobban figyelnek. Én is több helyről hallottam ezt. Nem vehetik félvállról a dolgot, de a magadfajták nyugodtan pengessék csak ki a pénzt ha nektek ez adja a biztonságérzetet. :) így is úgyis kap fizetést a doki, a munkáját pedig rohadtul nem veheti félvállról szóval nem hiszem hogy bármelyik is akar orvosi hibát véteni.


6-os voltam

2020. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!