Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni császármetszés?

Lehet kérni császármetszés?

Figyelt kérdés

Az esetben, ha nincs egészségügyi oka a császármetszésnek, csak az anyuka nem szeretne hüvelyi úton szülni. Sok orvos van, aki jóváhagyna egy ilyen kérést? Hol lehet elintézni, s mi a folyamata?

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. máj. 26. 17:57
1 2
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha fizetsz magándokit, még kávét is főz neked!
2020. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akik termesztés úton szültek, azoknak 100%-ban regenerálódott a nemi szervük? Tehát se tágabb nem lett, se csúnyább? Elég sok rémtörténet van a neten szétrepedt gátakról/nemi szervekről, amelyek sose lettek olyanok mint előtte. Én ezt szeretném elkerülni, ha már adott a lehetőség. Inkább egy kis vágás a hason.

2020. máj. 26. 19:01
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező nézz utána a császárnak. Hidd el az a kis vágás rosszabb, mintha kapsz néhány öltést ott lent. Amúgy szültem kettőt, és semmi panaszom nincs ott lent.
2020. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Sok doki van, akit ha felfogadsz, megcsinálja.


Nem olyan kicsi az amúgy, nekem volt kettő, szóval van némi fogalmam róla.

2020. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#4 utánanéztem már természetesen, ismerem a folyamatot. Persze biztos vannak dolgok, amikkel annyira nem vagyok tisztában, ezért is jó hogy válaszoltok.:) Egyébként nekem volt egy anyajegyem pont azon a területen ahol császározni szoktak, tehát heg az amúgy is van a hasam alján, de nekem ez nem probléma egyáltalán. Az se, ha nagyobb lesz, mert ez lényegében csak esztétikai hiba. Viszont ha ott lent teljesen “szétbarmol” a baba, akkor az már nem csak esztétikailag lesz problémás.
2020. máj. 26. 19:11
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Miért írsz ki kérdést, ha lepontozod a válaszokat?
2020. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 nem értem miért gyanúsítgatsz, szerinted a maradék több száz felhasználó nem tud pontozni?
2020. máj. 26. 19:15
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Figyu én szültem mindkét módon. A hüvelyi úton átmenetileg tagul ki a hüvely, az egy izom ami visszarendeződik idővel. Nekem a császár nagyon rossz volt lelkileg, hogy kivettek belőlem a gyereket és nem megszültem. Szülni nekem katarzis volt, én nem hagynám ki. De elfogadom hogy nem vagyunk egyformák. 😊
2020. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Hüvelyi úton szültem. Szét vagyok bombázva. 4 hónap után még mindig fajdalmaim vannak, szexelni nem tudok. Kakilni 3 hónapig nem tudtam normálisan.

Ennek ellenére legközelebb is hüvelyi úton szülnék. Szerintem biztos meggyogyulok idővel mert azért hétről hétre jobb. Persze 6 hónap szex nélkül szar. Meg a férjemnek is. (Szerintem kb addigra lesz elfogadható) De hát ez van.

Azt nem mondanám hogy tágabb lennék. Persze biztos, de ne úgy képzeld el, hogy a kisvasút befér.

2020. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!