Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig kötelező...

Szülés után meddig kötelező kórházban maradni? Ha már fel tudok állni és minden rendben van hazamehetek saját felelősségre?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 11:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen. De a gyereket bent hagyod?
2020. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Te igen. De a gyereket csaj akkor viheted, ha engedik
2020. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Te hazamehetsz, de a gyetek biztos, hogy nem..

Nem értem. Kibírható szerintem az a 4-5 nap.

Soha nem tudnám otthagyni.

Én a szülés előtt két hétig benn feküdtem. 3 hetet húztam le.

2020. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 babyboom567 ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!

Senki sem szeret kórházba lenni,de a gyereked felnevelése közben,nagyon sokszor,fogsz számodra frusztráló, kényelmetlen,tehetetlen helyzetben lenni.

Olyan helyzetekbe amikből nem szállhatsz ki saját felelősségre.

Különben te hazamehetsz, de a baba nem.

Én egy 2 ágyas szobába voltam,ha akartuk lehetett velünk a baba, ha pihenni akartunk, akkor elvitték.Az étel finom volt, bár én keveset ettem.

minden nap 3x takarítottak.

2020. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden a vírus miatt 48 órát tartanak bent, attól függetlenül, h pl.császáros voltál vagy nem.
2020. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 babyboom567 ***** válasza:
78%
De én nem értem,veled is lehet komplikáció,kolléganőm ha hazamegy saját felelősségre, otthon hal meg, elvérzik mire megtalálják(császáros volt, befele vérzett,utolsó pillanatban a nővér vette észre,hogy gond van)
2020. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen, hazamehetsz. De a gyereket nem fogják kiadni. Bár elvileg van rá mód, hogy őt is hazavihesd, de bonyolult és nem túl szokványos nálunk. Azt hiszem a gyerekorvosnak kene vállalnia, hogy kimegy minden nap vagy ilyesmi.
2020. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ambuláns szülésnek hívják, simán kivitelezhető, ha találsz egy gyermekorvost, aki szülés után kimegy hozzátok megnézni a babát. Tőle kell egy igazolás és 4 óra után mehettek haza. Nyilván,ha besárgul, egyéb komplikáció van, nem engednek, vagy vissza kell menni vele. De ha minden oké, és van doki, akkor semmi akadálya.
2020. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És meg lehet szökni vele?
2020. máj. 27. 13:22
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Persze, csak jól bújj el, mert ha megtalálnak viszik a gyereket, mivel veszélyezteted.

Mint írtam, van rá legális lehetőség, ha az nem járható, az azért van, mert szükséges a kórház.

2020. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!