Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél gátmetszésem lett.Ed...

Szülésnél gátmetszésem lett.Eddig nem mertem de most tükörrel megnéztem mi a helyzet lennt.Nem tudom máshogy fogalmazni de hüvelybemenetnél mi az a dudor amit látok?

Figyelt kérdés
Doki 6hetes kontrollon nem mondta,h.baj lenne meg gondolom még kivagyok tágulva de ez a dudor visszahúzódik ,van rá esély,h.olyan lesz mint régen? Vagy ez így marad? Megvagyok ilyedve mert nem szép látvány.Én teljesen ledöbbentem,h.szülés után ilyen lett 😕 Mennyi idő kell hozzá,h.vissza húzódjon?
2020. jún. 18. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:
*ijedve*
2020. jún. 18. 22:38
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ezt most így nem biztos, hogy jól gondolom, mire gondolsz. Nekem olyan dudor volt, amit maga a varrás okozott. Tehát ahogy meghúzták a cérnát úgy a feszes cérna után lett egy dudor. Ezt nem tudom jobban elmondani. Pont úgy mintha te egy félbehajtott anyagra túl szorosan húzol rá egy pelenkaoltest. És igen, nekem az elmúlt. De hogy neked az van e, azt nem tudom.

Azt viszont tudom, hogy nem kell megijedni, hogy 6 hét után nem tökéletes minden, mert nekem 4 hónapos volt a fiam mikor először tudtunk szexelni a férjemmel. Addigra gyógyultak meg ténylegesen a dolgok. Most 5 hónapos, de még mindig érzékeny, szóval gondolom meg 1-2 hónap a teljes gyógyulás.

2020. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha belül van a hüvelyben, akkor az sérv. Ha felül van holyag sérv, ha alul akkor végbél sérv. Ezek nagyon gyakoriak szülés után.


Az orvos azert nem foglalkozik vele mert ha nem extrém fokú, akkor inkább csak esztétikai probléma. Intim torna segíthet, de nagy eséllyel teljesen nem múlik el,viszont azert javulhat.

2020. jún. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Intim tornázz

Sokat javít rajta


Hüvelyfali sérv


Ez lehet végbél és hólyag eredetű is

2020. jún. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h.írtatok. Bocsánat, igen azt nem írtam,h. a hüvely bemenetném van.Akkor biztos az amit írtok,h.sérv.Bár rossz azt olvasni,h.nem múlik el csak javulhat😕
2020. jún. 19. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, műtéttel teljesen is rendbe lehet tenni, de ha szeretnél még babát, addig nem javasolják a műtétet, mert az újabb terhesseg, és szülés valószínűleg újra kihozná.
2020. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm ezt jó tudni.
2020. jún. 19. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!