Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek 3-ad vagy 4-ed fokú...

Akiknek 3-ad vagy 4-ed fokú gàtsèrülèsük lett, gàtmetszèsetek szakadt tovàbb, tett-e olyat az orvos, ami a szakadàst okozhatta vagy próbàltak-e gàvèdelmet?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 20:35
A kérdező szavazást indított:
Gàtmetszès szakadt tovàbb
Gàtvèdelmet próbàltak
Se metszès se vèdelem: hasbakönyöklès/ kènyelmetlen póz erőltetèse volt
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tedd. Nem mindig az orvoson múlik. A baba nagyságán is, az izomzatodon is.
2020. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint tett.
2020. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi számít 3-ad vagy 4-ed fokúnak? Én annyit érzékeltem, hogy majd egy óráig stoppolt de nem mondtak ezzel kapcsolatban semmit. De gondolom, nem 2 öltés volt...
2020. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Harmadfokú èrinti màr a vègbèl zàróizmàt, negyedfokù a vègbèl nyàlkahàrtyàjàt is.
2020. jún. 20. 22:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Zàròjelentèsre rà kellett volna ìrnijuk hànyas fokozatù volt. Gàtmetszès màsodfokúnak szàmìt.
2020. jún. 20. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Még az sincs rajta, hogy egyáltalán volt gátmetszés 😱😱 de azt hiszem, valami gebasz mindenképp volt, mert hónapokig nem tudtam kakilni, kínszenvedés volt. ☹️
2020. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Màsod- vagy harmadfokù lehetett, utolsò, a negyedfokùt minden esetben műtőben làtjàk el.
2020. jún. 20. 22:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Szobatársamról nyilatkozom


3-szor metszettek neki...


Ok:

Ő kérte a kengyelt /ezt nem is értem/

Ész nélkül nyomott

Sajàt megvallás volt kuncogva, hogy a szülésznô mondta, hogy most ne nyomjon.. de “nyomnom kellett”..

3800 volt a baba.

2020. jún. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek akit a sebészeten kellett összerakni, és csak napok múlva hozták le a szülészetre, még mindig katéterrel. Nem tudom pontosan mi szakadt és meddig, de súlyos volt. Nàla az volt hogy bepànikolt, és epidurál után is felugrált, nem hallgatott az orvosokra.
2020. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az mièrt baj, ha eda utàn felkel? Direkt van ,,sètàlòs" verziója, a gyógyszer ugyanaz, csak a csövek különböznek.
2020. jún. 21. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!