Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, Hány perces fájásokka...

Anyukák, Hány perces fájásokkal mentetek be a kórházba, hány óra múlva született meg a babátok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%

Attól is függ, hogy hányadik gyermek.

A második már percek alatt megérkezhet, ezért már a kezdetekkor

indulás.

Az elsőnél meg azért nem szabad várni, mert nem tudhatod,

lehet-e komplikáció, vagy sem. Ha elindulnak a fájások, irány minél előbb

a kórházba.

2020. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Az első otthon 5 perces volt, kórházban leállt, szinte teljesen. Így mentünk 3kört. 1.5 nap után császár lett, megunták a dokik.


A másodiknál is 5 percesek voltak itthon, bent leállt, majd békén hagytak és így is 1 nap volt, csak ott már türelmes orvost választottam.


Ha jó az orvosod, akkor beszéld meg vele, mit javasol. Ha nem jó, és nem tudsz vele parnerként együtt közösen szülést tervezni, akkor cseréld le még most!

2020. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha a második vagy sokadik gyerek lenne, nem tennék fel ilyen kérdést :)
2020. jún. 27. 23:34
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Dehogynem... 1 szülés nem tesz profivá.
2020. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy jobban tudom hogy nem tennék fel ilyen kérdést! Akkor inkább a saját tapasztalataimból okulnèk.
2020. jún. 27. 23:53
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Az első után beszélgessünk majd róla! :)
2020. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem akartak rendszerezodni. 5-10 perc között voltak végig gyakorlatilag. Korhazba akkor mentem, amikor már olyan erősek voltak, hogy a ferjem azt mondta, indulás. Este 7-8 körül mentünk a kórházba és másnap reggel 9:35-re lett meg a baba. De összesen 33 órát vajudtam. Egy nappal korábban is voltam már bent a kórházban, de mondtak, hogy ne maradjak még. Egyáltalán nem voltam meg nyitva. Nem bántam meg, hogy nem ott szenvedtem egyedül, hanem otthon.
2020. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Elsőnél egyből bementem. 8 óra szenvedés, és megkaptam minden gyógyszert amit találtak hirtelen. Másodiknál 2 perces fájásokkal mentünk, amikor már annyira fájt hogy a fájásra fel kellett álljak. Itt három óra volt a kórházban, sokkal kevesebb beavatkozásra volt idő.
2020. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem voltak fájásaim, csak már úgy 5 órája szivárgott a magzatvíz, úgyhogy gondoltam bemegyek. Az úton volt pár 5 perces, aztán vagy 2 óráig semmi, rá 3 órára született meg
2020. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

1!

Mi köze az első szülésnek a másodikhoz??? Kb semmi. Minden szülés más. Hjajjj....


2-3 percesekkel, hirtelen jött, eleinte 5-10 de az nem tartott sokáig. Nagy fájdalmakkal mentem be, durva fájásokkal, gyorsan tágultam.

2020. jún. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!