Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, Hány perces fájásokka...

Anyukák, Hány perces fájásokkal mentetek be a kórházba, hány óra múlva született meg a babátok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 23:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

10es vagyok. Amúgy első baba, semmi előjele nem volt, aznap voltam uh-n, ctgn, terhesgondozáson. Zart volt a méhszájam, már akkor is görcsölgettem, de enyhén. Doki szerint még az nem vajúdás volt 🤣

Szülés közben repesztettek burkot, mivel nem folyt el a viz.

2020. jún. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

6-7 percesekkel indultunk

3 percesekkel értünk be /65 km/

Innen 4 h múlva lett meg a lányom / össz 7,5)


Lelassult a fájás sűrűsége.. Majd 1,5 h kitolás volt.


2. Baba

Nálam bejött, hogy gyorsabb a 2.

4-5 percesekel mentünk.

25 km

1-1,5 perceeekkel érkeztünk.

Nem lassult le..

20 p alatt meglett a lányom


Össz 3 h alatt

2020. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Cs.szheted, ha nem fájásokkal indul, mert akkor egyből menni kell.
2020. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
13??? Neked mi a ràk bajod van? Mit keresel ebben a kategóriàban, ha nem tudsz hasznos választ adni?
2020. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Hasznos. Ha előbb folyik el a víz, nem várhatja meg a fályásokat a fertőzésveszély miatt. Ha szivárgás van, szintén menni kell.
2020. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

13-15

Ez ugye tudod hogy hülyeség?


Ha nem indul be 1-2 óra múlva akkor kell bemenni..

Semmi rohanás


Szülésfelkészítőn ezt mondták



Kérdező


A 2 szülésem egymáshoz nem is volt hasonlítható


1. Esetben azonnal tudtm, hogy szülés lesz


2. Esetben nem... mert nem is hasonlított az elsőhöz..

Teljesen másképp indult


De pont, mert azt hittem már tudom mire számíthatok, amiatt nem gondoltam, hogy az már az...

2020. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
15 engem szivárgó vízzel kuldtek haza, mert teljesen zárt voltam. Otthon sincs több baci, mint a kórházban, sőt!
2020. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
3 percesekkel indultak a fájások majd mire beértünk 1,5 percesek lettek. Első baba egyébként és a legelső fájástól számítva 6 óra volt a vajúdás, burokrepesztéstől számítva 2 óra alatt megszületett a kislányunk, szerencsére gyorsan tágultam és ő is nagyon ügyes volt.
2020. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta, 5 perces fájásokkal menjek, akkor mentünk. Ez volt hajnali 3-4 közt valamikor, 9:30-kor született meg a baba (első csemete). Nekem nagyon hamar lettek 5 pecesek, az első előjel (nálam a magzatvíz folyt el) 1-kor volt. Ezek még erősebb menstruációs görcs szerűek voltak, de bőven kibírhatók - na, legközelebb ezekkel még otthon fogok ücsörögni egy kád vízben. A kórházban töltött pár óra volt szar, legközelebb akkor indulok csak, amikor már minden fájáskor meg akarok pusztulni.
2020. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19 Csak óvatosan. Ilyenkor szokták megszulni otthon véletlen a másodikat 😀😀 az már gyorsabban jön általában.
2020. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!