Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baba és mama barát kórház...

Baba és mama barát kórház (szülészet) Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor tapasztalatot is írhatok :)

2020. jún. 28. 18:53
1 2
 1/12 khniki ***** válasza:
78%
Róbert Kórház. Ott szültem és egyetlen forintot sem bántam meg, amit erre kifizettem.
2020. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Én is a Róbertben fogok szülni. 🙂
2020. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, utana nézek
2020. jún. 28. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
István kh.
2020. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
SOTE II is bababarát. De konkrétan neked mik az elvarasaid? Lehet úgy könnyebb lenne.
2020. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Kedves utolsó!!Első baba lesz és szinte semmit nem tudok, nincs tapasztalatom. Eléggé érzékeny tipus vagyok, ha nem beszelnének vagy bánnának velem szépen akkor tuti magamra vennem, vagy kiakadnek. Szeretnék nyugit, illetve, hogy a ferjem bejöhessen, ot is emberszámba vegyek, tudjon o is kommunikálni ha kell (a ferjem csak angolul beszel), a kaja nem annyira lenyeg, en mindent megeszek, illetve család hozna be plusz ha kajat ha kell. A nővérek es csecsemosok kedvesek es segitokeszek legyenek, illetve igenis mutassanak meg mindent, hogy kell, mosolyogjanak. Igazából ez nagyon gaz h ezt kell leirnom, h ezek elvárás mert ahonnan en jövök (nem Magyarország) ott állami kórházban van ilyen, amit en pl szeretnek többek között a profiznuson es a kedvességen kívül, h lehet kádban vajudni, csak akkor jönnek be vajudasnal ha szükség van, ha hívják oket akkor viszont egyből ott vannak es segítenek, bor kontaktus anyaval es apával is, kehet vinni saját zenét, nincsen bent 600 orvos meg orvos jelölt, tudok irni listat vagy el tudom mondani az elejn, h kit szeretnek es mit nem. Nem “leuralosak” az orvosok, csak akkor hoznak döntést helyettem ha az életünk múlik rajta. Látogatók is jöhetnek ha akarnak, a wc meg fürdő pl nem folyosón Van es undorító, stb. Valamint azert nem utolsó szempont h ha magán kórház megis akkor viszont nem számolnak fel plusz költséget minden dologért szinte tudtok nelkul, h jaj hat császár kellett es ahhoz kell erzestelenito, az nincs benne az árba illetve jaj muszaj meg plusz megfigyelés alatt tartani par napig es akkor azert is felszámolnak külön díjat es a végen az összeg a csillagos eg... most kb ennyi jutott eszembe
2020. jún. 29. 05:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csilli- villi (kivève, ha alapìtvànyi szobàt vàlasztasz), de Pèterfy. Mindenki embersèges, segìtőkèsz.
2020. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is utolsó a valaszt. Megkerdezhetem, hogy esetleg mehetek oda “csak ugy”, fogadott orvos nelkul?
2020. jún. 29. 09:56
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem bántásból de ilyen igények mellett csak magán kórház. Kádban vajúdás eleve kevés helyen van, de ahol van is ott is kevés kád van, ha valaki ül benne, nem fogják kipaterolni. Állami intézményben olyan nem lesz, hogy 3-4 nap alatt mindenki kedves legyen veled. Én meg voltam elégedve mindennel, ahol en szültem, bár a te igenyeidnek felét se támasztottam, de így is volt 2 bunkóhoz szerencsém. Mondjuk engem nem érdekelt.
2020. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Ja és meg annyit, hogy vannak úgynevezett bababarát kórházak Mo-n, de en a tesommal mindig azon röhögök, hogy na azok a legkevésbé mamabarátok. Valahogy az állami szféra nem tudja megugrani ezt a kettősséget.
2020. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!