Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukàk, lelkileg mennyire...

Anyukàk, lelkileg mennyire viselt meg benneteket a szülés?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy maga az a kiszolgáltatott állapot, a tehetetlenség, a felépülès. Már a terhesség végén járok, és kezdek parázni, eddig úgy voltam vele, hogy lesz ahogy lesz, túlesünk rajta és ott lesz végre a karomban a kisbabám. De most félek
2020. júl. 1. 01:35
1 2
 11/18 khniki ***** válasza:
A szülés utáni időszak viselt meg, maga a szülés nem. Mármint lelkileg. De mint ahogy semmi, ez sem tartott örökké. :) Ezen kívül a testi változásokat sem könnyű elfogadni, ehhez szükség van egy igazán szerető és odaadó társra.
2020. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a felépülést volt a legnehezebb. KB 8 hétig. És a férjem, anyósom reakciója a szülés után. A férjem kB leszrta hogy 2 hete szültem, osszebeszélték az anyjával hogy így nem is csoda hogy fáj még a sebem hiszem semmit se csinálok csak fekszem, meg kell erőltetni magamat.

Hát emiattjol össze is vesztünk, mert ott álltam friss anyaként, és még a fejemre se szamithattam.

Hozzateszem, az első 4 hétben se nagyon aludtam amikor a pici igen nappal, mert ezer a tenni való és a férjem smemit sem csinált. Én pedig hiába mondtam neki... Ha mégis lefwkudtem aludni, a gyerek felkelt ha nem is rögtön de fel órára rá , és hat minek neki az apja, aki ébren van, én keltem k ihozzá. Nyilván amikor szopott azt nem tudja helyettem... De egyszer nem mondta hogy menjél pihenj kicsit elvagyok a gyerekkel.

Hónapokig reszkettem a fázástól, mert ki voltam merülve.

2020. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12-es, és még mindig a férjed?
2020. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen az.

Próbál változtatni, meg nem is. 🤷🏻‍♀️

Az a baj én hiába mondom neki,. Rám nem hallgat semmiben. Csak ha más mondogatja neki akkor ér észhez kB midnenben. De mit panaszkodnak állandóan másnak, nem az ő dolguk.

2020. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Panaszkodjak*
2020. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De mi tart mellette, 12-14-es? Akár boldog is lehetnél a családi életedben!
2020. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez ennél sokkal bonyolultabb. Boldog vagyok mellette, de ugyanakkor van egy borzasztó makacs személyisége, plusz még mindig inkább hallgat az anyjára 🤷🏻‍♀️ de ezekkel harcolok, mert szeretem, és ennyiért nem fogom őt elhagyni.

Utóbb mindig rajon, hogy hibázott. Egyszer remélem már nem csak utóbb jön rá.

2020. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Fú, meg is őrülnék ha a férjem az anyjával beszélné meg a dolgainkat. Már Ti vagytok egy család a picivel, ti vagytok a bázis. A tágabb család csak ne szóljon bele szerintem a ti dolgaitokba. Korábban is ilyen volt a férjed? Borzasztó lehet h minden rád marad
2020. júl. 11. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!