Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Róbert Magánkórházban szült...

A Róbert Magánkórházban szült és nem budapesti anyukák! Hogyan oldottátok meg a terhesgondozást, a szülést, úgy, hogy nem a fővárosban laktok?

Figyelt kérdés

Hol szálltatok meg pl. közvetlen a szülés előtt alatt? Igénybevettetek-e egyáltalán szállást?

A kórházi tapasztalatokról szívesen olvasnék! Megéri ott szülni a távolság ellenére is?



2020. júl. 1. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én most fogok a Róbertben szülni. Pesten lakom így a kérdés első része nem érint.

De azt kell hogy mondjam, hogy nagyon kedvesek és figyelmesek ott az emberek. Már voltam ilyen kórházbejáráson, ahol megmutatták a szülőszobát, illetve azt a szobafajtát amit választottunk.


38hkm

2020. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

A kérdésen helyesbíteném, - most látom, hogy az automatikus javítás bezavart - hogy szállást a kiírt időpont előtt vagy a szülést követően a bent töltött napokon túl vettetek-e igénybe.

Én egyébként 180kmre lakom Budapesttől, Miskolcon. Itt már egyszer szültem, ez elég is volt, így a másodikat már inkább magánban szeretném.

2020. júl. 1. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Bár én is budapesti vagyok, de én tuti, feljönnék szülni akkor is, ha vidéken élnék. Csodás szülésélményem volt ott! Megéri megoldani!

Milyen messze vagy? Csak mert első babával 1-1.5 órás út simán belefér kocsival. Én hiába vagyok budapesti, kipróbáltuk anno, és nappali forgalomban nekünk is 1 óra volt bejutni a város másik végéből. (Bár végül úgy alakult, hogy éjjel kellett menni nulla forgalomban)

2020. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 vagyok

Közben látom, írtad, hogy ennél kicsit messzebb vagy. Így kicsit nehezebb a 6kérdés, mivel nem tudhatod, mikor fogsz szülni... betöltött 36. héttől már szülhetsz ott, betöltött 41- ig. Ez 5 hét. Annyi időre kicsit húzós lenne felköltözni hotelbe. Remélem, kapsz jó ötletet vkitől

2020. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok, ezért én olyan 2 órával számolok, hogy annyi idő kell feljutni. Szerencsére a kórház közel van az M3 bevezetőhöz, mert ugye én onnan mennék. Csak persze kérdés, hogy érdemes e akkor indulni ha kezdődnek a fájások ( hozzáteszem a fiam az első fájastól számított 14 óra múlva szültem meg) vagy inkább ott megszállni a környéken már előtte mondjuk egy héttel?
2020. júl. 1. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam a magánkórházas szülésen, de nem mertem bevállalni pont a távolság miatt. Bár mi csak 1 órára lakunk, de nekem már a 2. gyerekem és az első is gyorsan megszületett, félnék, hogy nem érnék be. Elég egy dugó vagy baleset és nem érek oda. Egy szülést nem lehet kiszámítani, jöhet 2 héttel korábban is, hetekre pedig nem fogunk felköltözni, az megoldhatatlan.
2020. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy jó messze van innen, éppen ezért kérdezem, hogy ki hogy tudta megoldani.

Nem bánnán ha mire terhes lennék újra közelebb is lenne ilyen hely.

2020. júl. 1. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm ott szült, és a kiírt előtt kb.2 héttel hozzám költözött. Tél volt, hóhelyzet, inkább biztosra akart menni😀

A férje is simán felért hozzá otthonról, de azért az fontosabb volt, hogy barátnőm tutira odaérjen.

2020. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!