Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normális, hogy 1-2 héttel...

Az normális, hogy 1-2 héttel szülés előtt ilyen kérdések merülnek fel bennem?

Figyelt kérdés

Se éjjelem se nappalom, csak arra tudok gondolni hogy biztos hogy jó anyukája leszek a gyereknek? Tuti hogy lesz erőm végigcsinálni a szülést? Tudni fogom mikor mire van szüksége? És hasonlók...

Kezd elmenni teljesen az önbizalmam. :(


2020. júl. 3. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tejesen normális


Mind2 alkalommal ezen pánikoltam


Az ember joggal tart az ismeretlentől, szerencsere feldogtad, hogy nem mindig kesz könnyű

2020. júl. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem normalis

Nem ertem miert stresszeled magad szet egy olyan dolgon ami visszafordithatatlan es tobb ezer eve nok milliardjai eltek meg.

Nyugi te is tuleled es olyan anya leszel amilyen. Nem kell ezen agyalni. Sem minden hulye forumot babaujsagot olvasni plane nem a gyakorit mert a 90%a hulyeseg. 🤣


Szal leul es medital vagy elfogalaja magat es nem gondolkodik butasagon. Varr reklit csizmat agynemut vagy fonj jatekot vagy valami amitol elterelodnek a gondolataid.


Ja es ne jo anya akarj lenni hanem csak eleg jo anya

Remelem erted a kulonbseget!

2020. júl. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én folyton arról kérdezgettem a férjem, hogy jól átgondoltuk-e. Ezt a 36. hétig :)
2020. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Felesleges.

Ezen már változtatni nem tudsz, elöbb kellett volna végiggondolni...

A szülés. Benned nem marad, vagy így vagy úgy meg fog születni. Ha ez olyan veszélyes lenne, kihalt volna az emberiség. Fájni fog, ez tény. Nem kicsit. De ha félsz sem lesz kellemesebb.


Anyai ösztön. Hidd el, ez a kifejezés nem hülyeség. Tudni fogod, érezni fogod mire van szüksége a gyerekednek. Magadhoz képest a legjobbat fogod nyujtani neki, ő pedig bármit teszel vele szeretni fog.


Én egy percig nem törtem ilyeneken a fejem. 15hós a fiam :)

2020. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass senkire. Ez természetes dolog, hogy átfut az agyadon. Én is sokat gondolkoztam ezen, hogy vajon mikor tudom mije fáj mikor mi kell stb. Új minden és ismeretlen. Amikor benne leszel már a picivel a kezedbe tudni fogod, ha idővel is, de tudni. A szüléstől csak annyitól féltem, hogy ne szakadjak szét, mert nem szerettem volna vágást. A fájdalom meg, hát tudjuk, de kibírható. Ha lesz még pici akkor hallottam, azt hiszem valami hipnoszülést, annak mindenképp utána járok.

Nagyon sok boldogságot a picivel és egészséget, erőt. Biztosan jó anya leszel.

2020. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!