Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gond, lehet, hogy így reagált?

Gond, lehet, hogy így reagált?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel 4 éve együtt vagyunk, van egy gyermekünk. Rendszeresen szoktunk szeretkezni a férjemmel, és 1 hete néztem meg, és láttam, hogy új családtag fog érkezni nem sokára. Én megörültem, és meglepetésnek szántam, azonban mikor bedobtam a dolgot... hát, hogy is mondjam, nem volt nagy az öröm. Csak komoran nézett maga elé, és egy szót sem szólt. Borzasztóan érzem magam a dolog miatt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Nők, férfiak véleményét várom szívesen.



2020. júl. 3. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A férjed! Ne idegeneket kérdezz, hanem őt. Kommunikáció! Mi nem tudhatjuk, hogy mit szól hozzá. Csak ő tudja. Az meg elég baj, ha nem tudtok őszintén beszélgetni egymással, pláne gyerek témában.
2020. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódom leginkább, mert most már nincs vissza út, és mivel nem boldog a helyzet, kíváncsi voltam, hogy valaki járt-e már ugyanígy, vagy sem.
2020. júl. 3. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem védekeztek???
2020. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem. Az csak leesett neki, hogy nem védekezik, nem? Akkor min van meglepve? Sosem értettem ezeket a nagy bejelentéseket. Egy gyerekhez 2 ember kell, aktív cselekvés. Hogy lehet ezen meglepődni a végén?
2020. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

4, pont ugyanezen szoktam én is gondolkodni, hogy hacsak nem meddő vagy hazudik a fogamzásgátlóról, akkor ezen hogy tudnak emberek meglepődni, hogy "hihetetlen, nem védekezünk sehogy és terhes lett, mik vannak!"... Ráadásul már van egy gyerek, feltételezem őt se a gólya hozta.


Kérdezd meg miért nem örül. Mi úgyse tudjuk.

2020. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteg ilyen "pregnancy announcement" videó van a YouTube-on is, ahogy apukáknak ezt bejelentik és nagy szemekkel néznek, hogy "neeeee, téééényleg?" Én meg ülök és nem értem, hogy "miért, te nem voltál ott?"

Hogy a rokonok megdöbbennek esetleg, az oké, nyilván nincsenek beavatva a részletekbe, de egy apa min lepődik meg, azt nem tudom :DD


Lehet, hogy sokkolta a párodat, hogy a felelőtlenségnek eredménye is van, de ettől még ott van a gyereke, majd megrázza magát és észhez tér. Kemény lecke, amikor az élet nevel.

2020. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem védekeztetek. Akkor min csodálkozik? Szerinte megfid hogy készül a gyerek? Amúgy végtelenül szomorú, hogy emberek, akik együtt laknak, házasok, ennyit nem képesek előre megbeszélni. Ha már dugtok, szerinted nem kellene tisztázni, hogy ki hány gyereket akar és ha nem szeretne többet az egyik fél, akkor mégis hogyan fogtok védekezni?

Hihetetlen...

2020. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Válaszolók, honnan tudjátok, hogy nem védekeztek? Direkt mégegyszer elolvastam a Kérdező bevezetőjét, de nem látom, hol írta volna, hogy védekeztek-e. Vagy mitől ennyire egyértelmű, hogy nem?
2020. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy terhes.
2020. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mert valaki nem lehet úgy terhes, hogy közben védekeztek?
2020. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!