Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után lehet...

Császármetszés után lehet kézi súlyzóval edzeni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a hasizmot érintő edzéseket egy ideig óvatosan lehet csak, de mi a helyzet a karokat és lábakat érintő gyakorlatokkal? Pl gugolás, 2 kg-os súlyzóval triceps biceps váll... Stb. Sajnos nagyon vastag lett a karom és combom, szeretnék itthon tornázni, de nem mertem eddig.


6 hetes a babám.



2020. júl. 6. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ami nem érinti a hasizmot azt nyugodtan. A többiről még érdemes gyógytornásszal beszélni
2020. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább az orvost kérdezd
2020. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először tedd alaposan rendbe a hasizmokat, medencefenék izmait, mert ha a súlyzós comb- vagy karizomgyakorlatokat nem megfelelő törzsizomzattal és tartással végzed, akkor akár árthatsz is vele.

Helyi fogyás nincs, tehát a súlyzós karizom és lábgyakorlatokkal sem fogsz adott területről fogyni, max izmosodsz, de attól még rajta marad(hat) a zsírréteg is.

Fogyáshoz leginkább az étkezést kell rendbetenni, emellé valami könnyed mozgás pl séta.

A helyedben vmi szülés utánra való tornát választanék, ami helyrehozza a hasizmokat, medencefenék izmait, figyelnék a helyes étkezésre, és következő lépcsőben kezdenék csak súlyzós edzést.

2020. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!